Reklama
Reklama

11 Rad, które mogliby ci dać twoi kumple

11 Rad, które mogliby ci dać twoi kumple fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

03maja2019

Spytaliśmy znajomych, jakich rad udzieliliby swoim koleżankom w kwestii randek. Ich odpowiedzi mogą być dla ciebie szokująco… pomocne.

Myślisz, że twoi przyjaciele mówią ci wszystko prosto z mostu? W końcu od tego są przyjaciółmi. I od tego są mężczyznami, żeby nie słodzić, tylko informować, jak sprawy stoją. Na przykład – jakie masz szanse u tego przystojniaka z siłowni. I czy dobrze ci w tych dżinsach, które zakładasz na randkę. Cóż – generalnie mężczyźni mówią, co myślą. Ale jeśli facet cię lubi, nie chce, żebyś cierpiała. A jeszcze bardziej nie chce, żebyś (przy nim!) płakała. Dlatego nie zawsze mówi wszystko. Tobie. Ale nam – owszem. Zajrzyj do męskiego mózgu i przeczytaj, jakich rad faceci udzieliliby swoim kumpelkom, gdyby tylko mieli odwagę.

11 porad - jak wyczarować idealną randkę

#1 Nie zamawiaj najdroższej pozycji z karty na randce. Ani nawet tej drugiej w kolejności – nawet jeśli sama za nią płacisz. Facet może pomyśleć, że gracie w innej lidze finansowej i nie stać go na ciebie”.

#2 „Świetnie, że zrobiłaś sobie mapę marzeń, ale... zdejmij ją, proszę, z tablicy korkowej, gdy zapraszasz potencjalnego chłopaka. Jak zobaczy tę szóstkę dzieci w sekcji „rodzina” może się troszeczkę wystraszyć”.

#3 Częściej się uśmiechaj. Czasem sprawiasz wrażenie nieprzystępnej i to może odstraszać mężczyzn”.

#4 Kiedy udajesz, że interesujesz się tym samym, co facet... szybko wychodzi to na jaw. Już lepiej, żebyś wprost powiedziała, że tenis to nie twoja bajka a nie ściemniasz, że wiesz, czym się różni debel od miksta”.

#5 „Nie włączaj płyty Michaela Bublé’a na pierwszą wspólną kolację przy świecach”.

#6 „Nigdy nie rób tego na pierwszej randce. Nie, nie chodzi o seks. Chodzi o wspólne selfie. Jeśli chodzi o seks, to... nie ma reguł, znam pary, które żyły długo i szczęśliwie razem, mimo że zrobili to na randce nr 1”

#7 „Ironiczne uwagi na swój własny temat? Nie, to nie jest dowód na to, że jesteś inteligentna i masz do siebie dystans. To dowód na to, że nie za bardzo lubisz siebie. A skoro ty nie lubisz siebie, nie licz na to, że facet cię polubi. Zadbaj o automarketing”

#8 Zanim wyjdziesz z domu na randkę, przejrzyj zawartość swojej torebki. Otwierasz ją potem przy facecie, żeby sięgnąć po bilet miesięczny albo kasę, a tam wyłania się... lek na grzybicę stóp, słoik odżywki białkowej dla pakerów, czternaście opakowań Kinder Bueno... Sorry, może się zdarzyć, że facet wyciągnie pochopne wnioski na pierwszej randce i już nigdy się z tobą nie umówi. Nie pomogą wytłumaczenia, że odżywkę dla pakerów kupiłaś dla brata”.

#9 „Dobrze wiem, że są takie dni w korpo, które potrafią ci zepsuć humor na cały dzień, ale jeśli na randce mówisz tylko i wyłącznie o swojej podłej szefowej, to... zepsujesz humor facetowi. A jeśli to początek znajomości... on może stwierdzić, że nie chce być z kobietą, która psuje mu humor”.

#10 „Jeśli facet zaprasza cię na wspólny trening CrossFit, to... nie traktuj tego jako randki. My też jesteśmy próżni. Jeśli nie przeszkadza mu, że widzisz jak się poci i sapie, to albo traktuje cię jak kumpelkę, albo jesteście już parą z długim stażem”.

#11 „Ja wiem, że trzeba pracować nad związkiem. Ty też o tym wiesz. I twój facet także. Ale kiedy non stop wymyślasz dla was nowe atrakcje, to... on czuje się zmęczony. Wiem, bo mi mówił. Czasami chciałby po prostu z tobą pomieszkać, a nie planować wycieczki do Paryża, randki w wesołym miasteczku czy czytania sobie na głos „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama