Reklama
Reklama

Jak podnieść jego… oralne umiejętności?

Jak podnieść jego… oralne umiejętności? fot. istock.com

Anna Majcher

06marca2019

Sytuacja jest bardzo korzystna. On cię pieści tam na dole, a ty w tym czasie masz wolne ręce, usta i biodra, które mogą nieskrępowanie same wyrazić swoje zadowolenie z pieszczot.

Nie przegap tej szansy! Posłuchaj porad kobiet, które mają bardzo skuteczny sposób na podniesienie jego oralnych umiejętności.

1 Udzielaj bardzo precyzyjnych wskazówek

„Na górę. W lewo. Wyżej. Niżej. W prawo”. Mężczyźni nie lubią pytać o kierunek, więc nieproszona wskaż mu drogę.

2 Kontroluj siłę nacisku

Połóż swoje dłonie na jego głowie i gdy zrobi ruch, który wynosi cię w kosmos, ściśnij ją mocniej lub pociągnij go za włosy. Generalnie cokolwiek, co będzie dla niego sygnałem, że lubisz to, co robi. Nie używaj słów, jeśli nie musisz.

3 Podszlifuj jego zdolności językowe

Techniki mogą być różne: płaskie lizanie różni się w odczuciach znacząco od uderzania czubkiem języka. Zorientuj się, co odpowiada ci najbardziej, i przekaż instrukcję partnerowi. Mięsień, jakim jest język, potrafi wiele sztuczek. Wyciśnij z niego wszystko.

4 Zagraj z nim w ruletkę

Jeśli za szybko przemieszcza się z miejsca na miejsce, poczekaj, gdy zjawi się w odpowiednim punkcie. Natychmiast pochwal go, że dotarł do celu. To, co na pewno wiemy o facetach to to, że lubią często zmieniać kanały telewizyjne. A czasem, o zgrozo, ta umiejętność przekłada się na jego seksualne upodobania. Dlatego zatrzymaj go na kanale, który interesuje cię najbardziej, aż do samego happy endu.

5 Kołysz swoimi biodrami

Ruszaj się tak długo, aż utrafisz w swój czuły punkt. Powiedz mu, że trafił w dziesiątkę. Coś w stylu: „Tak, tutaj jest naprawdę cudownie”. Tym sposobem twój partner będzie myślał, że sam dotarł do tego miejsca.

Artykuł premierowo ukazał się w 03/2017 Cosmopolitan.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama