Reklama
Reklama

Jaki jest sekret absolutnie rewelacyjnego seksu?

Jaki jest sekret absolutnie rewelacyjnego seksu? fot. istock

... Czyli dlaczego gra wstępna jest tak ważna

Jak było, kiedy seksu nie było w waszym życiu? Odtwórzcie ten feeling. DZISIAJ!

GRA WSTĘPNA I WSZYSTKO GRA

Użyj siły umysłu: Mózg jest w końcu najbardziej seksownym organem, więc… wykorzystaj go, żeby przywołać te motyle w brzuchu, które czułaś na pierwszych randkach. Samo wspominanie historycznego seksu (szybkie numerki, pod namiotem, w windzie) podkręci chemię. Więc: myśl...

Zacznij wcześnie: W „ten” dzień, wyślij mu SMS-a z harmonogramem randki. Na przykład: „Odchylę gumkę od twoich bokserek i pocałuję cię tam, gdzie się odznaczyła”. Niech wie, jakie niegrzeczne myśli chodzą ci po głowie.

Przygotuj scenerię: Świeczki, koronkowy stanik, piękna muzyka – wprawi was w seksowny nastrój. Duńskie badanie z 2005 roku udowodniło, że kobieta zrelaksowana ma większe szanse na orgazm. A więc… przełącz się na chill-out.

Nie spiesz się: I kobiety, i mężczyźni mniej więcej po 10 minutach osiągają szczyt podniecenia erotycznego, udowodniło badanie z McGill University w Montrealu z 2006 roku. Więc rozbieraj się powolutku. A potem jego rozbierz... nie za szybko.

3 POCAŁUNKI DO PRZETESTOWANIA

NIESPODZIANKA: W samym środku sesji pieszczot, ssij jego język przez milisekundę. takim szybkim zwrotem akcji, zaskoczysz go. Prawie będziesz mogła zobaczyć chmurkę nad jego głową „Czy to dzieje się naprawdę?”. tak, dzieje się!

MAŁA PRZEKĄSKA: wargę i przyciągając ją do siebie. (słowo kluczowe: delikatnie! Nie gryź go do krwi!). Dasz partnerowi znać, że jesteś głodna seksu.

DROGA DO CELU: Najpierw obsyp szyję swojego mężczyzny szybkimi całusami, potem zmieniaj ich styl, kierując się na południe – w stronę bokserek. Całuj mocno, lekko, przyklejając wargi, używając języka... jakkolwiek, byle z fantazją.

SEKRET ABSOLUTNIE REWELACYJNEGO SEKSU?

Absolutnie wspaniały oral. Zanim weźmiesz go całkiem do ust, baw się językiem, pieszcząc frenulum kochanka. Czyli tę megaczułą fałdkę pod główką penisa, od spodu. Będzie zachwycony. a dlaa ciebie... zasugeruj mężczyźnie, by powoli zakreślał językiem kółka wokół twojej clitoris. Najpierw większe, potem coraz mniejsze. Już wkrótce będziesz błagać, by nie przestawał...

ZNAJDŹ CZUŁY PUNKT

I pieść swojego mężczyznę właśnie tam...:

USZY: najpierw wyszepcz mu do ucha kilka ciepłych słów, a potem podgryzaj jego muszelki. albo palcami wymasuj zewnętrzną część małżowiny.

SUTKI: delikatnie podskubuj je opuszkami palców. Tak, żeby go zabolało, ale nie za bardzo. najlepiej – na bieżąco obserwuj jego reakcję, czy nie jest „za bardzo”.

JĄDRA: trzymaj je w dłoni w tym samym czasie, w którym pieścisz (ustami albo drugą ręką...) penisa faceta. Trochę przyciągaj je do siebie albo poruszaj palcami w geście „chodź tu”.

WEWNĘTRZNE UDA: jak finalistka konkursu szopenowskiego przebiegaj palcami w stronę jego penisa i z powrotem. nie dotykaj go jednak „tam”. Jeszcze.

W OBRONIE SEKSU BEZ SEKSU

Spotykałam się z moim chłopakiem już od kilku tygodni. Całowaliśmy się, kiedy coś mi przyszło do głowy: – Obiecaj mi, że nigdy nie zamienimy się tę nudną parę, która omija grę wstępną, a całuje się tylko przy okazji seksu – zażądałam, odsuwając się od niego. – Oczywiście, że nie – zapewnił. Poznaliśmy się w szkole. Na początku związku uwielbialiśmy się przytulać i pieścić, i... to nam wystarczało. Po wielu latach nie zrezygnowaliśmy z tych szczeniackich pieszczot, ale włączyliśmy je do dorosłego repertuaru. I to był naprawdę dobry pomysł. Dlaczego? Bo jest coś superseksownego w całowaniu się, kiedy wiadomo, że nie będzie z tego ciągu dalszego. Kiedy kogoś poznajesz, to jest to pierwszy krok do przetestowania, czy jest między wami chemia. Jeśli jest, potem uprawiacie seks, a potem... ten seks czasem staje się rutyną. To jest OK, ale jest też OK raz na jakiś czas przypomnieć sobie te pierwsze randki, kiedy eksplorowaliście swoje usta. I swoje ciała, ale przez ubrania. Niedawno, wybiegałam z domu na spotkanie z przyjaciółkami. Dałam mojemu chłopakowi buziaka na do widzenia. Trwał trochę dłużej niż zwykle. I zostawił mnie z uczuciem niedosytu. Milutkim uczuciem niedosytu. Myślałam o nim podczas spotkania z dziewczynami i to było superfajne. Dlatego: następnym razem, gdy będziesz siedziała na kanapie ze swoim kindlem i facet pocałuje cię w szyję: oderwij się i poświęć pięć minut na pieszczoty. Mają moc wzniecania żaru, który nieco przygasł. Serio!

Artykuł premierowo ukazał się w 04/2016 Cosmopolitan

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama