Reklama
Reklama

Seks horoskop na weekend

Seks horoskop na weekend fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

15lutego2019

Czy będzie gorąco, romantycznie?

To się okaże…

BARAN

Ten weekend będzie dla ciebie wyjątkowo spokojny. Skorzystaj z tej kojącej atmosfery i odpocznij, zregeneruj się. Szansa na jakiekolwiek miłosne uniesienia pojawi się dopiero w poniedziałek, wprawiając cię w bardziej romantyczny i namiętny nastrój. To co równie ważne, nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji związanych ze swoim związkiem. Poczekaj do początku marca. Wtedy wszystko się wyjaśni.

BYK

To będzie szalony weekend. Odpoczniesz dopiero, w niedzielę wieczorem. Impreza, spotkanie z przyjaciółmi, wyjście będzie gonić wyjście. Nie będziesz miała siły i czasu na zbliżenia z partnerem. Nie przejmuj się to nie zaszkodzi waszej relacji. Nadrobicie zaległości w przyszłym tygodniu. Samotny Byku, bądź czujny, miej oczy szeroko otwarte. Możliwe, że spotkasz kogoś kto porządnie zawróci ci w głowie, a twoje serce mocniej zabije.

BLIŹNIĘTA

Weekend będzie dla ciebie szansą nadrobienia towarzyskich zaległości ale też prywatnych spraw. Zadbaj o swoje relacje z najbliższymi. Przemyśl co dla ciebie jest najważniejsze w życiu: kariera, związek, a może coś jeszcze? To jaką podejmiesz decyzję do końca lutego zaważy na twojej najbliższej przyszłości.

RAK

Księżyc jest teraz w twoim znaku, otwórz się na nowe znajomości, kto wie, może zjawi się ktoś i przewróci twoje życie o 180 stopni. Atmosfera porządnie rozgrzeje się w niedzielę i spędzisz naprawdę romantyczny dzień. Podejmowanie wszystkich decyzji odłóż na początek tygodnia.

LEW

Czujesz się zmęczona, bez energii? Nawet gwiazdy widzą, że piątkowy wieczór trzyma cię w kiepskim nastroju. Odpocznij w weekend, skup się na partnerze. Wybierzcie się na spacer, zjedzcie coś dobrego, to stworzy doskonałe podłoże do romansowania, i od razu nabierzesz chęci do baraszkowania w nocy. Od poniedziałku zapowiada się dla ciebie czas i potrzeba bliskości, intymności i… niesamowitego seksu.

PANNA

Dzisiejszy wieczór jest idealny na wyjście z przyjaciółkami. Daj się porwać zabawie, niewykluczone że poznasz kogoś wyjątkowego, kto zapewni ci seks o jakim od dawna marzyłaś. Uważaj w niedzielę, możesz mieć zły humor i niekoniecznie ochotę na jakieś wyjścia. Lepiej w ten dzień odpocznij, postaw na przykład na domowe spa, regenerację, żeby nowy tydzień zacząć z pomysłami i chęcią do działania.

WAGA

Ten weekend należy do ciebie: optymizm i pozytywne nastawienie nie odpuszcza cię od początku lutego. A jeśli twoje życie miłosne lekko szwankuje, przygotuj niespodziankę dla partnera i zaszalejcie w sypialni. Szczęście nie opuści cię do końca przyszłego tygodnia, a co do kolejnego weekendu okaże się w najbliższych dniach.

SKORPION

Twój czar i charyzma zwrócą uwagę niejednego przystojniaka. Otwórz się na nowe znajomości i daj się porwać romantycznym uniesieniom. Jeśli jesteś w związku gwiazdy radzą, żeby wszystkie nieporozumienia wyjaśnić dzisiaj, tak by weekend upłynął w miłej i łagodnej atmosferze.

STRZELEC

Twoje życie towarzyskie tętni życiem, a w niedzielę osiągniesz apogeum jeśli chodzi o romantyzm, pożądanie i chęć na seks. Jeśli chcesz odpocząć, to zrób to. Zacznij dbać przede wszystkim o siebie. Pamiętaj to ty jesteś najważniejsza. A jeśli ktoś tego nie rozumie, może nie jest wart by się z tobą spotykać. Więc jeśli masz ochotę na szalony clubbing nie wahaj się.

KOZIOROŻEC

Weekend zapowiada się ekscytująco, zarówno dla Koziorożców, które są w związku jak i tych samotnych. Czy nie jest tak, że zazwyczaj nie wychodzisz ze swojej strefy komfortu i bardzo bezpiecznie zachowujesz się w większości sytuacji? W ten weekend zaryzykuj, a gwarantujemy że będzie gorąco… szczególnie w sypialni.

WODNIK

Ciężko znaleźć ci czas na świętowanie w ten weekend? Twoja praca przykuwa twoją całą uwagę? Odpuść. Nie to jest najważniejsze. Znajdź czas na spotkanie z przyjaciółmi, wyjdź, zabaw się, zrelaksuj. To dobrze ci zrobi!

RYBY

Ten weekend upłynie pod znakiem miłej zabawy ale bez szczególnych fajerwerków w sypialni. Początek tygodnia zapowiada się dość pracowicie i odpoczniesz tak naprawdę dopiero w okolicy czwartku. Pamiętaj tylko, żeby na pędzie do kariery nie ucierpiał twój związek. Wszystko z rozwagą.

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama