Reklama
Reklama

Czy każda kobieta może doświadczyć „kobiecego wytrysku”?

Czy każda kobieta może doświadczyć „kobiecego wytrysku”? fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

06lutego2019

Dowiedz się jak go osiągnąć.

Kobiecy wytrysk to coś co pożądają kobiety, a mężczyźni marzą o tym, żeby ich partnerka w ten sposób zakończyła każde zbliżenie.

Tak na dobrą sprawę do dziś lekarze, seksuolodzy nie są w stanie określić skąd bierze się kobiecy wytrysk. To co wiemy na pewno, to że istnieje. Kobiecy wytrysk z angielskiego słownika squirt. I choć był bardzo dobrze znany chińskim kurtyzanom i indyjskim mistrzyniom tantry, to do dziś wiele kobiet zadziwia i dość często mylony jest z nietrzymaniem moczu.

Prawdopodobnie do kobiecego wytrysku dochodzi przez stymulację strefy Grafenberga, czyli punktu G. To zgrupowanie tkanki gruczołowej otaczającej cewkę moczową. To miejsce trochę podobne do męskiej prostaty.

Czym jest kobiecy wytrysk czyli squirt?

To półprzezroczysta ciesz o składzie podobnym do ejakulatu wydzielanego przez prostatę do męskiego nasienia. Zawiera antygeny PSA oraz kwaśną fosfatazę sterczową, a także trochę mocznika oraz kreatyniny i odrobina cukru.

O wytrysku kobiecym mówi się coraz częściej, w 2018 roku był to jeden z najchętniej wyszukiwanych tematów związanych z seksem.

Kobiecy wytrysk najprawdopodobniej powstaje podczas stymulacji punktu G. Wtedy przy totalnym rozluźnieniu, ta „żeńska prostata” wydziela ejakulat, który przez cewkę moczową wydostaje się na zewnątrz. O tym, że nie jest to mocz świadczy zupełnie innych zapach.

Te kobiety, które doświadczyły kobiecego wytrysku określają go jako wysublimowaną sensację. Jedno jest pewne, nie ma co na siłę osiągać tego stanu, ponieważ kobiecy wytrysk powstaje tylko i wyłącznie w momencie totalnego rozluźnienia i odprężenia. Nie możesz mieć obsesji na tym punkcie ponieważ nic z tego nie wyjdzie.

Kolejnym aspektem przy kobiecym orgazmie jest to, że tak naprawdę niewiele kobiet jest w stanie osiągnąć ten stan. Powiedzmy, to wyższa szkoła jazdy. Oczywiście nie zniechęcamy cię do odkrywania tej sfery przyjemności. Zacznij trenować, próbować ale zupełnie na luzie. Podpowiedz partnerowi, że chciałabyś móc osiągnąć kobiecy wytrysk. Niech postara się w trakcie penetracji stymulować jednocześnie łechtaczkę i punkt G. Możesz również postawić na „samokształcenie” i wykorzystać zabawki erotyczne, które jednocześnie zapewniają penetrację i stymulację łechtaczki.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama