Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku będą najbardziej niewierne w 2019 roku

Te znaki zodiaku będą najbardziej niewierne w 2019 roku fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

23stycznia2019

Sprawdź, czy wśród nich jest twój partner

Lubisz czytać horoskopy? Interesuje cię to co jest zapisane w gwiazdach? Szukasz miłości i sugerujesz się wszelkimi znakami na niebie i ziemi? My też!

Nie od dziś wiadomo, że Skorpion i Lew to dwa znaki zodiaku, które mają największy apetyt seksualny. Pełni temperamentu, potrafiący rozgrzać partnera/partnerkę do czerwoności. Ale to nie oznacza, że osoby spod tych dwóch znaków zodiaku są najbardziej niewierni. Wręcz przeciwnie, cenią monogamię!

Oczywiście istnieją wyjątki potwierdzające reguły. Natomiast wszystko wskazuje na to, że w 2019 roku znakami zodiaku, które będą najbardziej niewierne to wśród mężczyzn Ryby, a u kobiet Barany.

SKĄD TE WNIOSKI?

Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni spod znaku Ryby mają swoją ciemną stronę i predyspozycje do naginania rzeczywistości. Uwielbiają flirtować, co jak wiadomo nie zawsze jest takie niewinne.

Jeśli chodzi o kobiety spod znaku Barana, to właśnie one najczęściej zdradzają. Dlaczego? Są pełne temperamentu, energii, lubią zmiany i nie potrafią usiedzieć na miejscu.

Jakie ty masz doświadczenia w tej kwestii? Podziel się z nami na cosmo@cosmo.pl

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze