Reklama
Reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku LWA

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku LWA fot. www.instagram.com/chrishemsworth/

Katarzyna Lemanowicz

18stycznia2019

Warto ujarzmić bestię.

Lwy obchodzą urodziny między 23 lipca, a 22 sierpnia, są lojalne, odważne, bardzo kreatywne, charyzmatyczne ale mają też tendecję do dramatyzowania. Znani mężczyźni spod znaku lwa to Barack Obama, Shawn Mendes, Chris Hemsworth, Jason Momoa, czy Andy Samberg.

Jak na króla zwierząt przystało Lwy lubią być rozpieszczane, są zalotne i pełne energii dlatego najlepiej dogadają się z Baranem. To prawdziwa mieszanka wybuchowa, energia, iskry, wszystko to co sprawi, że tych dwoje nie będzie się nudzić.

Lew to najbardziej wyrazisty znak zodiaku, dlatego nie dziwi nas, że rządzi nim słońce, największy i najjaśniejszy obiekt na niebie. Dla Lwów to stałe źródło ciepła i energii.

Mężczyźni spod znaku Lwa są rewelacyjnymi kochankami, pewnymi siebie. Spontaniczni, pomysłowi i energiczni. Jedno jest pewne z facetem Lwem nigdy nie będziesz się nudzić w łóżku.

Lew kieruje się sercem, robi co chce, kiedy chce i jak chce. Niby nie próbuje przyciągać twojej uwagi ale jakoś tak zawsze wychodzi, że jest w centrum zainteresowania. Jeśli chcesz stworzyć szczęśliwy związek z Lwem musisz uzbroić się w cierpliwość i przymykać oko na jego fanaberie.

Mężczyźni spod znaku Lwa są mistrzami konwersacji, mają rewelacyjne poczucie humoru. Lwy są stałe w uczuciach i jeśli znajdą miłość życia nigdy jej nie opuszczą. To szaleni romantycy: kolacje, kwiaty, spontaniczne wyjazdy. Miłosnym uniesieniom nie ma końca.

Lwy potrzebują atencji, dotyku, czułości, gestów świadczących o twoim zaangażowaniu w związek i wierności. Żeby nie było tak idealnie, związek z Lwem to praca. Ale warto!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze