Reklama
Reklama

Które znaki zodiaku tworzą najlepszą mieszankę wybuchową w łóżku?

Które znaki zodiaku tworzą najlepszą mieszankę wybuchową w łóżku? fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

03stycznia2019

Sprawdź z kim warto iść do… łóżka

Zastanawiałaś się kiedyś, czy to z jakim znakiem zodiaku idziesz do łóżka ma znaczenie? Czy możliwe jest, że udane życie seksualne zależy od tego co jest zapisane w gwiazdach? Wiadomym jest, że udany seks zależy od temperamentu dwojga ludzi. A ten z kolei dość ściśle związany jest z tym spod jakiego znaku zodiaku jest dana osoba.

Dlatego jeśli chcesz mieć udane życie seksualne przeczytaj poniższy mini poradnik i zobacz co na ten temat mówią gwiazdy ;).

BARAN I WAGA

Barany uwielbiają się popisywać, są energiczne i przywódcze. Z kolei Wagi zdecydowanie najpierw myślą, dopiero później działają, no i są bardzo troskliwe. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że to dwie skrajne osobowości. Natomiast jest zupełnie odwrotnie, bo Wagi, jak nikt inny potrafią oswoić bestię. Z kolei determinacja i pozytywne nastawienie Barana przekona niezdecydowaną Wagę do eksperymentowania i cieszenia się z seksu. Ciekawość przyciąga do siebie jak magnes. Baran i Waga dopełniają się całkowicie, a w sypialni zapewniają sobie to, czego najbardziej pragną.

BLIŹNIĘTA I STRZELEC

To para poszukiwaczy dzikich przygód i super mocnych wrażeń. Potrafią nawzajem się miło zaskoczyć. Jak wygląda życie erotyczne tych dwojga? W zasadzie można w skrócie określić, że jest bardzo udane. Zarówno Bliźnięta jak i Strzelce lubią klasyczne pozycje, zachowania w łóżku, ale jeśli nadarzy im się okazja spróbowania czegoś dziwnego, trochę ekstremalnego to chętnie to zrobią. Lubią wzajemnie się dopingować i świetnie czują się w swoim towarzystwie.

BYK I SKORPION

To bardzo emocjonalne znaki, które sprawiają że wszystko wygląda, brzmi, pachnie i smakuje wyśmienicie. To perfekcjoniści, którzy odrobinę tej cechy przenoszą do sypialnia. Razem tworzą duet idealny, są jak burza. Intymność oraz chęć odczuwania trwale zmysłowych doznań sprawia, że seks jest wyjątkowy. Śmiało można powiedzieć, że Byk i Skorpion tworzą rodzaj scen erotycznych, które widzisz w ulubionych filmach o miłości. Takie delikatne 50 twarzy Greya ;).

RAK I KOZIOROŻEC

Znasz to powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają? Zdecydowanie to ten przypadek, co tworzy jednocześnie bardzo silny i emocjonalny związek. Raki są dowcipnymi, delikatnymi marzycielami natomiast Koziorożce twardo stąpają po ziemi, są ambitne, poważne i szalenie zdeterminowane do osiągania określonych celów. Życie erotyczne osób spod tych znaków zodiaku jest nieokiełznane, delikatne, ale też dostarczające niespotykanych doznań.

LEW I WODNIK

Krótko rzecz ujmując, Lwy nie lubią być zdominowane przez nikogo. Chcą być we wszystkim najlepsze i chcą też mieć najlepszego kochanka pod słońcem. Wodnik z kolei jest jednym z najinteligentniejszych znaków zodiaku, szalenie emocjonalny, pomysłowy i spontaniczny. I właśnie to przyciąga tak bardzo Lwy.

PANNA I RYBY

To trochę dziwne połączenie, ponieważ Panny są dość oziębłe, pragmatyczne i realistyczne w swoich poglądach. Ryby z kolei to trochę takie wolne duchy, marzyciele. Jednak razem tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową. Idealnie się uzupełniają.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama