Reklama
Reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o randkowaniu z facetem spod znaku Barana

Wszystko co musisz wiedzieć o randkowaniu z facetem spod znaku Barana fot. www.instagram.com/robertdowneyjr/

Katarzyna Lemanowicz

28grudnia2018

Jest bardzo emocjonalny i ma niewiarygodnie wybujałe ego.

Czy to dobrze, czy nie dowiesz się z tego artykułu.

Barany obchodzą urodziny między 21 marca, a 19 kwietnia. Osoby spod znaku Barana są bardzo śmiałe, ambitne, energiczne, wręcz dzikie i ekscytują się dosłownie wszystkim.

Znani mężczyźni spod znaku Barana: Robert Downey Jr, Ewan McGregor, Eddie Murphy, Seth Rogen, czy Michael Fassbender.

Z KIM NAJLEPIEJ DOGADUJĄ SIĘ BARANY?

Z Lwami i Strzelcami. Uwielbiają w Baranach intensywne tempo życia, pasję i jego unikalną osobowość.

Barany są totalnymi liderami i interesują się każdą nowością, dzięki czemu wciąż pielęgnują w sobie dziecięcą kreatywność i ciekawość. Barany są ciągle w ruchu, optymistyczne, niezależne i bardzo atrakcyjne.

Chcesz cieszyć się udanym związkiem z mężczyzną spod znaku Barana, doceniaj jego spontaniczność. Barany to tak jakby dodatkowa porcja espresso, która sprawia, że czujesz się lepiej. Wewnętrzny ogień Barana rozpali cię do czerwoności i sprawi, że seks z nim będzie wyjątkowy i… wyczerpujący.

Poza tym, osoby spod znaku Barana to po prostu dobrzy ludzie, z najlepszymi intencjami. Barany doskonale wiedzą jak zdobyć serce i jak zaczarować swoim urokiem. Owszem, Barany mogą być tzw. łamaczami serc, ale nigdy nie robią tego celowo.

Jeśli chodzi o seks, Baran jest zawsze gotowy do działania. Jego żywe libido zapewnia mu wieczną ochotę na igraszki cielesne. W połączeniu z wysokim poziomem energii czyni go seksualnym dynamitem.

Barany nie są samolubne, ale wymagają pewnej, konkretnej ilości rozpieszczania, atencji. Może nie dosłownie, ale Barany potrzebują być non stop w centrum uwagi.

Jeśli Baran zabiera się za jakiekolwiek zadanie, robi to monumentalnie. Przygotowanie śniadania do łóżka dla ukochanej? Proszę bardzo – przygotuj się na gigantyczny bukiet róż, sok, najlepsze produkty.

Szukasz mężczyzny, który będzie cię adorował, spędzał z tobą każdą chwilę, całował, a seks będzie wyśmienity? Stwórz związek z Baranem.

Bycie z Baranem to jak posiadanie swojego własnego źródła młodości. Z jednej strony dziecinny, z kolejnej strony ciekawy i uroczy. Wspaniałe wspomnienia gwarantowane!

P.S.

A gdyby tak sprawić swojemu mężczyźnie spod znaku Barana wyjątkowy prezent i go totalnie zaskoczyć? Skorzystaj z naszej GIFT CARD, którą znajdziesz w najnowszym numerze COSMOPOLITAN. Od nas, w prezencie dostajesz 15zł, wystarczy, że doładujesz kartę na kwotę 185zł i wybierzesz prezent marzeń! Nie czekaj! Tylko działaj. Wejdź na katalogmarzen.pl  i poznaj szczegóły naszej promocji.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama