Reklama
Reklama

Tajemnice kobiet, które ZAWSZE cieszą się seksem

Tajemnice kobiet, które ZAWSZE cieszą się seksem Tajemnice kobiet, które ZAWSZE cieszą się seksem / fot. Getty

Lena Sikor

20września2018

#2: One kochają swoje ciało

Jeśli zastosujesz te porady w praktyce, twoje życie seksualne nie będzie już takie samo. Nie wspominając już o tym, że orgazm stanie się integralną częścią każdego dnia.

#1. One potrafią mówić o tym, że nie osiągnęły orgazmu

Nie musisz trenować przed lustrem, ale otwarcie mów ukochanemu o tym, co czujesz i czego pragniesz. Bądź delikatna, ale szczera, i nie obawiaj się dawania wskazówek. Bądź pewna - to przyniesie korzyści i jemu, i tobie.

#2. One kochają swoje ciało

Jeśli całkowicie zaakceptujesz siebie i swoje ciało, twoje życie (nie tylko intymne) zmieni się na lepsze. Nie powinnaś się wstydzić. Będziesz dużo bardziej seksowna, i przestaniesz się martwić o swój wygląd podczas seksu.

#3. One nie wstydzą się domagać tyle czasu, ile potrzebują

Niektóre z nas osiągają orgazm w ciągu kilku minut, a inne potrzebują godziny. Bądź tolerancyjna wobec siebie i swojego temperamentu seksualnego. Szybko zauważysz, że orgazmy nadchodzą szybciej i szybciej.

#4. One każdego dnia doświadczają orgazmu

Trzymając się tego nawyku przez co najmniej dwa tygodnie, zauważysz, że twoja skóra nabrała zdrowego blasku, masz lepszy nastrój i lepiej śpisz. Magia!

#5. One ćwiczą mięśnie Kegla

Przypominania nigdy dość - ćwicz codziennie. O korzyściach można mówić w nieskończoność, ale najważniejsze z nich to zmniejszenie bólu podczas PMS i miesiączki, łatwiejsze osiąganie orgazmów i bardziej intensywne doznania podczas seksu.

#6. One codziennie mówią sobie komplementy

Wypowiedz wojnę kompleksom! Poświęć sobie trzy minuty rano i wieczorem - rozbierz się do naga, stań przed lustrem i pochwal każdą część swojego pięknego ciała. Po kilku tygodniach poczujesz się jak zupełnie inna osoba.

 

l
Reklama

Polecane wideo

Wiele kobiet zmaga się z kompleksam...
Wiele kobiet zmaga się z kompleksami, przez które czują się nieatrakcyjne - zwłaszcza w oczach mężczyzn. Obsesja na punkcie "niedoskonałości" sprawia, że brakuje nam pewności siebie i próbujemy się ukryć przed światem. Kompleksy mogą nawet w negatywny sposób przełożyć się na naszą relację z partnerem i na życie seksualne. Zamiast cieszyć się romantycznymi chwilami wiele kobiet stresuje się tym, że partner na pewno właśnie ocenia ich niedoskonałości... Czas z tym skończyć! Na początek raz na zawsze daj się przekonać, że to, co ty uważasz za szpecące niedoskonałości, w oczach mężczyzn wcale nie jest brzydkie, a nawet może być... pociągające!   Wszystkie zdjęcia: Unsplash/iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama