Reklama
Reklama

8 słodkich rzeczy, dzięki którym pozostaniesz w kontakcie z ukochanym przez cały dzień

8 słodkich rzeczy, dzięki którym pozostaniesz w kontakcie z ukochanym przez cały dzień 8 słodkich rzeczy, dzięki którym pozostaniesz w kontakcie z ukochanym przez cały dzień / fot. Getty

Lena Sikor

19września2018

Zgadza się - SMSów nie ma na tej liście!

Fajnie rozmawiać z ukochanym przez cały dzień, nawet jeśli jesteście w pracy. Ale to, że możesz wysyłać SMSy co kilka minut, nie oznacza, że ​​powinnaś to robić. Istnieją inne sposoby na pozostanie w kontakcie - bez ukrywania telefonu pod biurkiem.

#1. Napisz liścik i wrzuć do kieszeni jego marynarki

Niech będzie krótki, ale słodki. Wrzuć liścik do kieszeni marynarki lub kurtki, do teczki lub torby z lunchem. Napisz, jak bardzo jesteś podekscytowana dzisiejszą randką, albo wyznaj, że doceniasz to, co zrobił poprzedniej nocy. To o wiele bardziej intymne niż SMS.

#2. Sporządź listę rzeczy, dzięki którym myślisz o ukochanym

I pokaż mu pod koniec dnia. Widzisz uroczego psa, którego by chciał? Zapisz to. Mijasz jedną z waszych ulubionych restauracji podczas powrotu do domu? Zanotuj. Zauważyłaś piękną koszulę na witrynie twojego ulubionego sklepu i jesteś pewna, że chciałabyś ją z niego... zdjąć? Tak, tak - na listę.

#3. Zaproponuj lunch niespodziankę

Zaplanuj posiłek, którym zaskoczysz ukochanego - i poproś, aby następnego dnia zrobił to samo dla ciebie. Próbowanie nowych potraw i wkładanie wysiłku w lunch dla bliskiej osoby to nie tylko dobra zabawa, ale i sposób na bliskość.

#4. Ustal regułę: możecie wysłać do siebie tylko jedno zdjęcie między 9 a 17

Zamiast wysyłać SMS-y, możesz wysłać ukochanemu jedno zdjęcie (warte tysiące słów). To, co wyślesz, zależy tylko od ciebie: śmieszny obrazek, seksowną fotkę, swoją uśmiechniętą twarz...

#5. Umówcie się, że opowiecie o wydarzeniach dnia podczas kolacji

Problem z wysyłaniem SMS-ów przez cały dzień polega na tym, że zanim wrócicie do domu, nie macie już o czym rozmawiać. Zaoszczędź tematy do rozmowy.

#6. Poświęć 15 minut, aby zadzwonić podczas przerwy

Oczywiście, twój mężczyzna również musi mieć chwilę wolnego, ale taka rozmowa powinna zaspokoić SMSowy głód. Możesz też zadzwonić podczas pracy i udawać, że to oficjalna rozmowa, jednak lepiej nie ryzykuj.

#7. Jeśli pracujecie naprawdę blisko siebie, po prostu spotkajcie się na wspólny lunch

Nie musicie iść do restauracji czy kawiarni - spotkajcie się w parku (albo w najbliższym centrum handlowym, jeśli jest zimno).

#8. Jeśli potrzeba wysyłania wiadomości cię pokonała, zorganizuj "słój SMSowy"

Wrzuć do słoika 5 złotych za każdym razem, gdy sięgasz po telefon, i powiedz ukochanemu, aby robił to samo. Pod koniec tygodnia wykorzystajcie te pieniądze na randkę. I pamiętaj, że jeśli jesteś uzależniona od SMSów, możesz zbankrutować ;)

 

 

Źródło: cosmopolitan.com

l
Reklama

Polecane wideo

Tygodniowy horoskop miłosny 17.09.2018 - 23.09.2018 - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama