Reklama
Reklama

Każda kobieta pragnie w łóżku tych 10 zaskakująco prostych rzeczy

Każda kobieta pragnie w łóżku tych 10 zaskakująco prostych rzeczy Każda kobieta pragnie w łóżku tych 10 zaskakująco prostych rzeczy / fot. iStock

Lena Sikor

18września2018

Mini przewodnik dla Cosmo facetów

Podczas gdy preferencje seksualne są różne dla wszystkich, wciąż istnieje kilka uniwersalnych zasad, dzięki którym seks jest tylko lepszy. Niezależnie od tego, czy jesteś ze swoim partnerem od wielu lat, czy też po raz pierwszy uprawiasz z nim seks.

#1. Cunnilingus

Faceci uwielbiają seks oralny, prawda? Prawda. I my, kobiety, rownież nie mamy nic przeciwko takim pieszczotom. Namiętny entuzjazm w tych sprawach nie zaszkodzi.

#2. Czułe przytulanie

Czasem mamy ochotę się przytulać, a czasami chcemy pozostać po przeciwnych stronach łóżka. Ale to pierwsze znacznie częściej.

#3. Otwarty umysł

Eksperymenty w łóżku są potrzebne - mówimy o używaniu gadżetów erotycznych, wypróbowywaniu nowych pozycji seksualnych, kochaniu się w nowych miejscach... Kluczem jest posiadanie partnera, któremu kobieta może ufać, aby zawsze czuć się bezpiecznie.

#4. Entuzjazm wokalny

Nie ma nic gorszego niż partner, który milczy podczas seksu. Mężczyzno - powiedz ukochanej, czego chcesz i nie zapomnij o komplementach.

#5. Przyjemność OBU stron

Kobieta nie jest ręką, ani żadną inną pomocą podczas masturbacji. Nie musi doprowadzać partnera do orgazmu, aby mógł już pójść spać. Dobry seks oznacza równy wysiłek.

#6. Bezpieczeństwo

Należy założyć, że nie ma seksu bez prezerwatywy - chyba że para uzgodni inaczej. Facet nie może wywierać presji w tym temacie. Po prostu nie!

#7. Orgazm

Seks nie kończy się na orgazmie faceta. Jeśli wiesz, że po finiszu będziesz zbyt wyczerpany, zaopiekuj się partnerką wcześniej.

#8. Komunikacja

Jest czas i miejsce na niegrzeczny seks i równie niegrzeczne słówka. Jednak warto po prostu zapytać, czy kobieta ma ochotę na coś nowego / innego / czy jej się podoba. Nie dostaniesz dodatkowych punktów za dotarcie do mety w ciszy.

#9. Czyste łóżko

Naprawdę trudno jest wczuć się w namiętną chwilę, jeśli pościel pokryta jest warstwami potu, brudu i innych rzeczy.

#10. Gra wstępna

To nie jest wyścig do mety! Odrobina cierpliwości to klucz do sukcesu. Poza tym, gdyby orgazm był jedyną rzeczą, na jaką liczy kobieta podczas seksu, facetów już dawno zastąpiłyby wibratory.

 

 

Źródło: cosmopolitan.com

l
Reklama

Polecane wideo

Tygodniowy horoskop miłosny 17.09.2018 - 23.09.2018 - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama