Reklama
Reklama

6 zasad doskonałego związku na odległość

6 zasad doskonałego związku na odległość 6 zasad doskonałego związku na odległość / fot. Unsplash

Lena Sikor

14września2018

To żadna przeszkoda!

Miłość na odległość jest dość trudna, ale jeśli nie będziesz skupiać się na tęsknocie za uprawianiem regularnego seksu - taka relacja może być cudowna!

#1. Erotycznych wiadomości nigdy za dużo

W tym przypadku nie ma mowy o niewłaściwym momencie na wysłanie erotycznego zdjęcia. Nawet jeśli istnieje ryzyko, że ukochany otrzyma gorącą niespodziankę w trakcie narady z szefem (jeśli to ważne spotkanie, po prostu wyłączy telefon).

#2. Codzienne rozmowy to klucz do bliskości

Nie ma znaczenia, o której godzinie i w jaki sposób - na pewno uda wam się ustalić idealną porę.

#3. Zaakceptuj, że czasami wystarczy sms

Jeśli ukochany wrócił zmęczony po pracy i ma ochotę położyć się spać - nie kultywuj w nim poczucia winy. Porozmawiacie później (byle nie za tydzień!).

#4. Zorganizujcie prawdziwą randkę

Tak, tak - na odległość. Obejrzyjcie ten sam film, zróbcie taką samą kolację, zagrajcie w grę przez internet. Możecie również otworzyć wino i usiąść przed monitorem, aby porozmawiać.

#5. Uczciwość, zaufanie, spokój

Ponieważ nie zawsze możecie być blisko, pozostaje wam liczyć na wzajemną uczciwość. Brak zaufania lub nadmierna kontrola nie mają żadnych korzyści dla związku.

#6. Seks na odległość

Nie będzie tak cudowny, jak w realu, ale... Jak najczęściej uprawiajcie seks przez telefon (podczas rozmowy, albo poprzez wiadomości). Oprócz przyjemności, jest to doskonały sposób na podtrzymanie pożądania.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama

Polecane wideo

Mogłoby się wydawać, że sprawa jest...
Mogłoby się wydawać, że sprawa jest bardzo prosta - jeśli jesteś nieszczęśliwa w związku, po prostu odchodzić. Ale rzeczywistość bywa o wiele bardziej skomplikowana. Wiele kobiet miesiącami, a nawet latami nie potrafi podjąć decyzji o tym, by powiedzieć partnerowi, że to już koniec, mimo że ich uczucie dawno się wypaliło i żyją ze sobą bardziej jak współlokatorzy, a nie kochankowie. Oto 5 najgorszych wymówek, jakimi możesz przekonywać siebie, że jednak warto zostać w związku.   Wszystkie zdjęcia: iStock 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama