Reklama
Reklama

7 najbardziej irytujących błędów w łóżku

7 najbardziej irytujących błędów w łóżku 7 najbardziej irytujących błędów w łóżku / fot. iStock

Lena Sikor

14września2018

#7: Walka o światło

Brak wzajemnego porozumienia to problem wielu par. Seks zaczyna przypominać spełnianie obowiązku, a zakochani znajdują się w pułapce wzajemnego niezadowolenia. Oto najgorsze błędy, jakie możecie popełnić w łóżku...

#1. Milczenie

Nie da się ukryć, że przyjemności towarzyszą dźwięki i jęki, więc jeśli podczas seksu panuje cisza, coś jest nie tak.

#2. Rozmowy nie na temat

Umiejętność podtrzymania konwersacji jest jedną z najlepszych cech człowieka, pod warunkiem, że nie jesteście w łóżku. Omawianie planów na jutro jest pewnym znakiem, że nie czerpiecie przyjemności z seksu.

#3. Uparte poszukiwanie punktu G

Miło jest, gdy partner stara się ciebie zadowolić, ale bezcelowe poszukiwanie stref erogennych odciąga od najważniejszej rzeczy - czerpania przyjemności z intymności i bliskości.

#4. Egoizm

Tu nie trzeba wiele tłumaczyć. Jeśli chcesz otrzymywać, musisz też dawać.

#5. Zbyt szybki - albo zbyt długi - seks

Istnieje opinia, że im dłużej facet potrafi się powstrzymać od orgazmu, tym lepiej. Jednak nie wszystkie kobiety marzą o seksie, który trwa godzinę, ponieważ tak długi stosunek może powodować podrażnienie i ból. Z drugiej strony, 5 minut to również rozczarowanie... Dlatego warto dostosować się do biorytmu partnera i odnaleźć złoty środek.

#6. Przeciągająca się gra wstępna

Gra wstępna jest bardzo ważna, nie mamy wątpliwości. Nie może zabraknąć delikatnych (lub nie) pieszczot, ale większość kobiet woli zrezygnować z romantycznej randki na rzecz szalonego i spontanicznego seksu.

#7. Walka o światło

Mężczyźni uwielbiają kochać się przy włączonym świetle, podczas gdy kobiety preferują półmrok i intymną atmosferę. Wyjaśnij ukochanemu, że nie osiągniesz orgazmu, jeśli twoja głowa zajęta jest myślami w stylu "Czy dobrze wyglądam w tej pozycji?".

 

 

Źródło: cosmo.ru

l
Reklama

Polecane wideo

Wiele kobiet zmaga się z kompleksam...
Wiele kobiet zmaga się z kompleksami, przez które czują się nieatrakcyjne - zwłaszcza w oczach mężczyzn. Obsesja na punkcie "niedoskonałości" sprawia, że brakuje nam pewności siebie i próbujemy się ukryć przed światem. Kompleksy mogą nawet w negatywny sposób przełożyć się na naszą relację z partnerem i na życie seksualne. Zamiast cieszyć się romantycznymi chwilami wiele kobiet stresuje się tym, że partner na pewno właśnie ocenia ich niedoskonałości... Czas z tym skończyć! Na początek raz na zawsze daj się przekonać, że to, co ty uważasz za szpecące niedoskonałości, w oczach mężczyzn wcale nie jest brzydkie, a nawet może być... pociągające!   Wszystkie zdjęcia: Unsplash/iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama