Reklama
Reklama

Twój facet oszaleje z rozkoszy, jeśli odnajdziesz te strefy erogenne...

Twój facet oszaleje z rozkoszy, jeśli odnajdziesz te strefy erogenne... Twój facet oszaleje z rozkoszy, jeśli odnajdziesz te strefy erogenne... / fot. Getty

Lena Sikor

10września2018

Zajmij się tym jeszcze dziś ;)

Każda część męskiego ciała ma inną wrażliwość, a te zalecenia seksuologów na pewno mu się spodobają. Oto lista stref erogennych twojego faceta.

Strefa od pępka w dół

Oprócz tego, że ukochany może cię podziwiać, to bardzo korzystny moment na drodze do przyjemności (dla was obojga).

Jak pieścić: powiedz ukochanemu, aby położył się na plecach, a ty wstań nad nim i pozwól mu patrzeć. Zacznij od pępka, a potem przesuwaj palcami, aż dotrzesz do najważniejszego punktu. Następnie narysuj literę V, kierując się od bioder do penisa. Powtarzaj tyle razy, ile zdoła wytrzymać, zanim zacznie błagać o litość.

Dolna warga

Chodzi o delikatny punkt między dolną wargą a podbródkiem. Jest to strefa erogenna, w której występuje wiele wrażliwych zakończeń nerwowych.

Jak pieścić: chwyć jego dolną wargę podczas pocałunku i spróbuj delikatnie stymulować strefę za pomocą języka.

Przednia część szyi

Nigdy nie myślałaś o jabłku Adama jako o strefie erogennej? Już w starożytności uznano, że tarczyca powiązana jest z narządami płciowymi.

Jak pieścić: poproś ukochanego, aby położył się na plecach i zacznij go lekko pieścić, najlepiej czubkiem języka. Niech twoje ruchy będą lekkie i delikatne.

Sutki

Będziesz zaskoczona, ale jego sutki mogą być nawet bardziej wrażliwe niż twoje, ponieważ mężczyźni zwykle ich nie dotykają. Nawet nie podejrzewają, że jest to potężna strefa erogenna - dopóki nie spróbują.

Jak pieścić: zacznij od delikatnych liźnięć otoczki sutka (jakbyś lizała lody w rożku). Kiedy zbliżysz się do brodawki, możesz wypróbować mocniejsze pieszczoty, jak gryzienie (ale nie daj się ponieść emocjom!). Aby uzyskać więcej ostrych wrażeń, possij kostkę lodu przed rozpoczęciem procesu.

Krocze

Ten obszar znajduje się pomiędzy moszną a odbytem, bardzo blisko prostaty.

Jak pieścić: weź jego penisa w rękę, a następnie rozpocznij delikatny (!) masaż. Tuż przed orgazmem możesz nacisnąć trochę mocniej, ale nie spraw ukochanemu bólu.

Penis

To oczywiste, że męskie ciało lubi różne rodzaje pieszczot w tym miejscu. Ale zawsze możesz wymyślić coś nowego...

Jak pieścić: chwyć jego członka palcami, tworząc pierścień z kciuka i palca wskazującego każdej ręki. Zacznij przesuwać "pierścienie" w przeciwnych kierunkach - jeden do dołu, drugi w kierunku główki. Nie zapomnij o lubrykancie.

Płatki uszu

Prawdopodobnie jest to najbardziej niedoceniana część męskiego ciała.

Jak pieścić: zacznij od jego szyi - całuj i lekko dotykaj językiem, stopniowo kierując się wyżej. Następnie przejdź do pocałunków w obszarze płatków uszu. Nie dotykaj innych części jego ciała i uważnie obserwuj reakcję.

 

 

Źródło: cosmo.ru

l
Reklama

Polecane wideo

fot. Unsplash
fot. Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama