Reklama
Reklama

10 "seksownych" sztuczek, o których powinnaś zapomnieć

10 "seksownych" sztuczek, o których powinnaś zapomnieć 10 "seksownych" sztuczek, o których powinnaś zapomnieć / fot. iStock

Lena Sikor

07września2018

Raz na zawsze!

#1. Głośne jęki i inne dziwne dźwięki podczas orgazmu

Dlaczego nie skupiasz się na orgazmie, ale na krzykach? Niektóre kobiety stają się bardzo ciche przed finiszem, inne - wręcz przeciwnie, dodają głośności. Rób to, na co naprawdę masz ochotę, a nie to, co pokazują w porno.

#2. Głębokie gardło

Głęboki seks oralny na pewno sprawi przyjemność twojemu mężczyźnie, ale nie musisz się dławić. Jeśli wargi pozostawisz na główce członka, a resztę penisa zaczniesz pieścić dłonią, osiągniesz taki sam efekt.

#3. Natrętne powtarzanie jego imienia

Miło jest usłyszeć swoje imię podczas seksu, ale tylko kilka razy i w odpowiednim momencie. Jęczenie "Markuuu...", kiedy on zdejmuje ci skarpetkę, jest kiepskim pomysłem.

#4. Tajemniczo przymknięte powieki

Kontakt wzrokowy podczas seksu zbliża. W tym przypadku facet może pomyśleć, że a) - czujesz się niekomfortowo patrząc na niego, albo b) - myślisz o kimś innym.

#5. Zakładanie seksownej bielizny za KAŻDYM razem

Oczywiście, mężczyźni uwielbiają koronki i podwiązki, ale nie codziennie. Ogólnie rzecz biorąc, twoja bielizna nie ma większego znaczenia. To, że masz ochotę na seks - tak.

#6. Ciągnięcie za włosy, aby udowodnić swoją namiętność 

Mężczyźni boją się agresywnego zachowania partnerki, bez względu na to, czy chodzi o targanie za włosy, czy drapanie pleców. Istnieją inne sposoby na okazanie pasji, a dodatkowo stanie się to naturalnie.

#7. Agresywne przejęcie inicjatywy

Agresja przeraża, a inicjatywa w rękach kobiety - podnieca. Tak czy inaczej, każda z tych opcji jest lepsza niż pełna pasywność. Od czasu do czasu wyjdź z obrazu "posłusznej dziewczynki" i wskocz na swojego faceta.

#8. Zadbany makijaż i fryzura

Nigdy - NIGDY - nie przyznawaj się facetowi, że podczas seksu musi uważać na twoją fryzurę.

#9. Udawanie, że orgazm nie ma znaczenia

Nie udawaj, że w ogóle nie potrzebujesz orgazmu, ponieważ w takim przypadku seks po prostu nie ma sensu. Każdy normalny facet chce, aby jego partnerka dotarła na szczyt.

#10. Milcząca zgoda na to, czego nie lubisz

Jeśli pomożesz ukochanemu i wskażesz, w jaki sposób będzie mógł doprowadzić cię do orgazmu - nie będzie miał nic przeciwko.

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

l
Reklama

Polecane wideo

fot. Getty
fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama