Reklama
Reklama

Jak osiągnąć orgazm łechtaczki?

Jak osiągnąć orgazm łechtaczki? Jak osiągnąć orgazm łechtaczki? / fot. Pexels

Lena Sikor

06września2018

Bardzo przyjemne eksperymenty ;)

Założymy się, że nie wiesz, jak wiele masz możliwości...

Potraktuj ją jak... członka

łechtaczka ma bardzo podobną strukturę. Powinnaś skorzystać z tego podobieństwa - lekko ściśnij łechtaczkę za pomocą kciuka i palca wskazującego, a potem zacznij poruszać palcami w górę i w dół.

Zabawa bez rąk

Tak, możesz osiągnąć orgazm łechtaczki bez pomocy rąk. Usiądź wygodnie i zacznij poruszać biodrami. Nawet jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, z każdym kolejnym będzie to łatwiejsze.

Stymulacja od wewnątrz

Niektórzy naukowcy sugerują, że punkt G jest kontynuacją łechtaczki. Spróbuj znaleźć ten wrażliwy obszar na przedniej ścianie swojej pochwy.

Gorący prysznic

Spróbuj zabawić się z temperaturą - najważniejsze, żeby nie przesadzić.

Penetracja + stymulacja

Czyli wszystko, co najlepsze. Sięgnij po niewielki wibrator (lub dildo), który sprawdzi się podczas pieszczot pochwy, i w tym samym momencie zacznij stymulować łechtaczkę.

Nowy wibrator

Jeśli jesteś przyzwyczajona do klasycznych wibratorów w formie penisa, czas wypróbować czegoś zupełnie innego. Stymulator łechtaczki szybko doprowadzi cię do orgazmu.

Zakaz dotyku

Bezpośrednia stymulacja łechtaczki jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem na osiągnięcie orgazmu, ale zawsze możesz poeksperymentować. Spróbuj rozwinąć wrażliwość innych stref intymnych, poświęcając im więcej uwagi.

 

l
Reklama

Polecane wideo

Nikt nie zajmie się tobą lepiej niż...
Nikt nie zajmie się tobą lepiej niż ty sama...

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze