Reklama
Reklama

6 ewidentnych znaków, że twój facet chce od ciebie odejść…

6 ewidentnych znaków, że twój facet chce od ciebie odejść… Fot. iStock

Beata Dżumaga

27sierpnia2018

Mówią same za siebie

Rozstania nigdy nie są łatwe, ale najgorsze to takie, kiedy mają miejsce znienacka. Kiedy myślisz, że w waszym związku wszystko układa się świetle, i nagle twój partner ni z tego, ni z owego oznajmia, że między wami wszystko skończone, możesz doznać głębokiego szoku i zupełnie nie wiedzieć, jak sobie z tym poradzić.

 

Zobacz także: 6 smutnych, ale prawdziwych znaków, że twój partner już cię nie kocha…

 

Dlatego zawsze warto zwrócić uwagę na zachowanie partnera, bo ono zdradza zdecydowanie więcej, niż jego słowa. Facet może zapewniać się o swoim uczuciu, ale jest gesty mogą pokazywać coś zupełnie innego. Jeżeli zauważyłaś u partnera poniższe zachowanie jest całkiem prawdopodobne, że on przygotowuje się do zerwania.

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Masz wrażenie, że w twojej relacji...
Masz wrażenie, że w twojej relacji z facetem coś zaczęło się psuć i nie jesteś w stanie tego naprawić? Być może rzeczywiście tak jest, tym bardziej, jeżeli on już od dłuższego czasu powtarza któreś z tych zdań - albo je wszystkie. Nie każdy mężczyzna ma w sobie tyle odwagi by powiedzieć wprost, że jego uczucie się wypaliło i że nie chce kontynuować waszego związku. Jak się wtedy zachowuje i co mówi? Zwróć na to uwagę, bo pod tymi słowami kryje się widmo rychłego rozstania...   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze