Reklama
Reklama

5 bardzo ZŁYCH wymówek, którymi przekonujesz się, by zostać w nieudanym związku

5 bardzo ZŁYCH wymówek, którymi przekonujesz się, by zostać w nieudanym związku Fot. iStock

Beata Dżumaga

24sierpnia2018

Nie kieruj się nimi!

Kiedy jesteś nieszczęśliwa w związku najlepszą decyzją jest odejść. Ale czasami trudno jest podjąć ten krok. Zasłaniasz się wymówkami i próbujesz przekonać samą siebie, że jeszcze wszystko się zmieni, a między tobą i partnerem znów wszystko będzie dobrze, i będziecie żyli długo i szczęśliwie.

 

Zobacz także: Szczęśliwe singielki robią TE rzeczy i… nie mogą opędzić się od facetów!

 

Niestety czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i podjąć decyzję, że to już koniec. Mogą ci jednak przeszkadzać w tym poniższe wymówki. To właśnie one sprawiają, że tak trudno jest odejść z toksycznego czy nieudanego związku. Nie słuchaj ich i kieruj się swoim sercem!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Masz wrażenie, że w twojej relacji...
Masz wrażenie, że w twojej relacji z facetem coś zaczęło się psuć i nie jesteś w stanie tego naprawić? Być może rzeczywiście tak jest, tym bardziej, jeżeli on już od dłuższego czasu powtarza któreś z tych zdań - albo je wszystkie. Nie każdy mężczyzna ma w sobie tyle odwagi by powiedzieć wprost, że jego uczucie się wypaliło i że nie chce kontynuować waszego związku. Jak się wtedy zachowuje i co mówi? Zwróć na to uwagę, bo pod tymi słowami kryje się widmo rychłego rozstania...   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze