Reklama
Reklama

Męskie zdanie: 9 najczęstszych powodów, dla których faceci są singlami

Męskie zdanie: 9 najczęstszych powodów, dla których faceci są singlami Fot. Unsplash

Beata Dżumaga

21sierpnia2018

#1 może was zaskoczyć!

Single i singielki potrafią cieszyć się życiem i swobodą. To dla nich dobry czas na to, żeby poznawać nowych ludzi, a także samych siebie, i rozwijać się w różnych obszarach. Oczywiście bywa, że samotność staje się nużąca, ale niektórzy mają trudności, aby znaleźć sobie partnerkę czy partnera.

 

Zobacz także: Co NAPRAWDĘ myśli facet, kiedy mówi te 7 zdań? Rozszyfrowujemy!

 

Naukowcy ujawnili najbardziej powszechne powody, dla których mężczyźni wciąż są singlami i nie mogą - albo nie chcą - znaleźć swojej drugiej połówki. Wiele z ich odpowiedzi to spore zaskoczenie!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Wielu kobietom wydaje się, że mężcz...
Wielu kobietom wydaje się, że mężczyźni są wyjątkowo prości w obsłudze - o wiele bardziej, niż kobiety. W pewnym sensie to prawda, ale istnieje wiele rzeczy, których kobiety zwyczajnie nie wiedzą o facetach, a zwłaszcza o ich penisach. Dlatego panowie postanowili coś z tym zrobić, i podczas wymiany swoich doświadczeń w serwisie Reddit dzielili się między sobą najpopularniejszymi błędnymi przekonaniami na temat penisów, jakie usłyszeli od kobiet. Niektóre fakty na temat penisa na pewno cię zaskoczą!   Wszyskie zdjęcia: iStock/Thinkstock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze