Reklama
Reklama

6 ważnych kroków, dzięki którym wzmocnisz związek

6 ważnych kroków, dzięki którym wzmocnisz związek 6 ważnych kroków, dzięki którym wzmocnisz związek / fot. Pexels

Lena Sikor

11sierpnia2018

Pamiętaj, że budowanie relacji to ciągła praca - przyjemna, ale jednak.

#1. Postawcie na wspólny rozwój

Wydaje się to proste, ale w rzeczywistości jest dość trudne. Im lepsza jesteś teraz (i im lepsza będziesz w przyszłości), tym więcej możesz wnieść do związku. Dziel się swoimi celami i ambicjami z partnerem, omawiaj plany, nie trzymaj w sobie tajemnic, bądź gotowa do zmian. Jeśli oboje się rozwijacie, oboje wygrywacie.

#2. Dbajcie o komunikację

Spędzajcie czas razem, dyskutujcie o wszystkim, co was interesuje. Może nie ciekawi go, jak nazywa się nowa linia lakierów twojej ulubionej firmy, ale interesuje, jak wyglądają one na twoich paznokciach. Ty nic nie rozumiesz, jeśli chodzi o handel akcjami, ale sens zdania "po zamknięciu giełdy zarobiliśmy tyle i tyle" na pewno załapiesz.

 

via GIPHY

#3. Róbcie sobie niespodzianki

Wszyscy je kochają! Kwiaty, bilety na koncert, niespodziewana randka, śniadanie do łóżka... Wszystko, co wpływa na bliskość. Jeśli nie potrafisz nic wymyślić, napisz ukochanemu czułą wiadomość.

#4. Dziękujcie sobie nawzajem

Podkreśl, jak bardzo podoba ci się to, co twój mężczyzna robi dla ciebie. Daj mu do zrozumienia, że jest wspaniały. I nie czepiaj się z byle powodu: nikt nie jest idealny.

 

via GIPHY

#5. Dotykajcie się

Całuj go, uśmiechaj się, patrz mu w oczy, weź za rękę - zrób wszystko, aby okazać swoje uczucia. Z pewnością on zrobi to samo.

#6. Wyłączcie internet i telefony

Wypoczywajcie razem bez gadżetów, w przeciwnym razie nie nawiążecie prawdziwej bliskości - tylko pozorną. Rozmawiajcie podczas posiłków i pod koniec dnia. Nie pozwól, aby cokolwiek zakłócało waszą relację.

 

via GIPHY

 

l
Reklama

Polecane wideo

Bycie singielką to wbrew pozorom je...
Bycie singielką to wbrew pozorom jedna z najlepszych rzeczy, jaka może ci się przytrafić. Ale niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę - i trudno się dziwić, skoro wszędzie oglądamy zdjęcia szczęśliwych i zakochanych par albo komedie romantyczne o prawdziwej miłości. Wobec tego łatwo czuć na sobie presję, żeby zacząć się z kimś spotykać, a ta szybko może zamienić się w prawdziwą obsesję. My jednak radzimy, żebyś - przynajmniej na jakiś czas - powiedziała "stop" randkowaniu i nowym facetom. Zwłaszcza, jeśli zauważyłaś u siebie poniższe sygnały.   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama