Reklama
Reklama

5 znaków, że ty i twój facet spędzacie razem… za dużo czasu

5 znaków, że ty i twój facet spędzacie razem… za dużo czasu Fot. Unsplash

Beata Dżumaga

31lipca2018

Potrzebujecie przerwy, natychmiast!

Na początku każdej relacji para przeżywa tzw. miesiąc miodowy i chce ze sobą spędzać każdą minutę. Niestety często odbija się to na ich relacjach ze znajomymi i życiu towarzyskim, a z czasem zaczyna mieć negatywny wpływ także... na sam związek.

 

Zobacz także: 5 sygnałów, że poświęcasz zdecydowanie za dużo dla faceta

 

Gdy ty i twój facet spędzacie ze sobą za dużo czasu, wasza relacja paradoksalnie może zacząć się psuć. Jeżeli zauważyłaś sygnały, które wymieniłyśmy poniżej to jasny znak, że ty i twój partner spędzacie razem za dużo czasu i powinniście zrobić sobie przerwę!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Seks to najbardziej intymna rzecz,...
Seks to najbardziej intymna rzecz, jaką może przeżyć wspólnie dwójka ludzi. Żeby był udany i namiętny, między partnerami powinna być nie tylko chemia, ale też porozumienia i otwartość. Idealny partner to osoba, której zależy także na tym, żeby drugiej połówce było w łóżku jak najlepiej i jest w stanie zrobić wszystko, by tak się stało. Jeśli jest inaczej to niezbity dowód na to, że masz do czynienia z kimś, kto w łóżku jest totalnym egoistą. A w seksie zupełnie nie o to chodzi! Jeśli podczas zbliżenia twój facet zachowuje się w ten sposób najwyższa pora zadać sobie pytanie - czy na pewno powinnaś dalej z nim sypiać?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze