Reklama
Reklama

Męskie zdanie: “W szukaniu miłości najgorsze jest to, że…”

Męskie zdanie: “W szukaniu miłości najgorsze jest to, że…” Fot. Unsplash

Beata Dżumaga

24lipca2018

Faceci są zgodni - randkowanie to koszmar!

Randkowanie może być fajną zabawą. To okazja do poznania nowych ludzi i poszerzenia kręgu znajomych. Szykowaniu się na spotkanie z nieznajomym zawsze towarzyszy pewien dreszczyk emocji. Poza tym zawsze lepiej jest wyjść z domu i miło spędzić wieczór, zamiast kolejny raz zostać w domu przed telewizorem.

 

Zobacz także: Męskie zdanie: 5 powodów, dla których on ci nie odpisuje (i nie mają związku z tobą!)

 

Ale niestety nie wszystkie randki są udane. Nigdy nie mamy też gwarancji, że poczujemy prawdziwą chemię z osobą, z którą spotkamy się w realu - mimo że mogliśmy tygodniami rozmawiać i flirtować najlepsze przez aplikacje randkowe. Wszyscy przeżywamy nieudane randki - zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ostatnio na portalu Reddit faceci wyznawali, jakie są ich największe trudności w randkowaniu i co sprawia, że tak trudno jest im znaleźć prawdziwą miłość.

 

#1:

 

"To, że nie wiem, czy dziewczyna jest mną zainteresowana."

 

#2:

 

“Myślałem, że spotkałem miłość mojego życia. Rozstaliśmy się parę miesięcy temu. Teraz mam 35 lat i muszę zacząć wszystko od nowa. To będzie beznadziejne. Zatem powiedziałbym, że największą trudnością, jeśli chodzi o randkowanie jest znalezienie w sobie energii, by znów się z kimś umówić.”

 

via GIPHY

 

#3:

 

“Istnieje błędne przekonanie, że koniec końców każdy spotka idealnego partnera. Zdecydowanie łatwiej jest poznać kogoś, z kim jest się kompatybilnym jeśli chodzi o małe rzeczy, ale z kim zupełnie nie jesteś w stanie się dogadać w poważnych kwestiach. Albo w ogóle nie poznać nikogo odpowiedniego. Nie udaję, że to niemożliwe, żeby poznać kogoś, kto będzie świetną drugą połówką, ale kiedy ludzie z przekonaniem mówią mi: Ty też kogoś poznasz, czuję, że traktują mnie protekcjonalnie i denerwuje mnie ich ślepy optymizm.”

 

#4:

 

“Kiedy aktywnie próbowałem kogoś poznać, chodziłem na randkę raz na 3-6 miesięcy. Tyle czasu zajmowało mi, żeby się z kimś umówić. Tak więc trzeba włożyć wiele wysiłku w to, żeby kogoś znaleźć i mieć nadzieję na to, że ta relacja przetrwa jakieś 3-6 miesięcy. Mam koleżanki i znajome, które nie muszą nic robić, żeby pójść na randkę już miesiąc po zerwaniu z facetem. Wiele z nich, jeśli aktywnie szuka, umawia się już po tygodniu.”

 

via GIPHY

 

#5:

 

“Odsłanianie się przed kimś. Nie chodzi tyle o to, że ktoś może mnie skrzywdzić, ale o to, że mogę skrzywdzić samego siebie. Jestem królem auto-sabotażu i jeśli się przed kimś nie otworzę albo się do kogoś nie przywiąże, nie będę w stanie tego zepsuć, ale gdy jest już po fakcie stwierdzam, że to ma na mnie zły wpływ.”

 

#6:

 

"Wychodzenie z domu. Nie wiem, co robić, żeby poznawać nowych ludzi."

 

#7:

 

“Jestem wykończony tym, że zawsze muszę wykazywać inicjatywę. W początkowych fazach znajomości mam wrażenie, że to ja prowadzę konwersacje, proponuję randki, płacę za nie, wszystko.”

 

#8:

 

"Ghosting, czyli znikanie bez słowa wyjaśnienia. To zawsze jest niemiłe, bo zastanawiasz się, dlaczego? Zdałem sobie sprawę z tego, że nie chciałbym być z kimś, kto nie traktuje mnie na tyle poważnie, żeby nawet mi nie odpisać.”

 

via GIPHY

 

#9:

 

"Otwieranie się przed kimś emocjonalnie. Jak większość facetów dorastałem nie dzieląc się swoimi uczuciami. Potem spotykasz tę pierwszą osobę, w której się zakochujesz, myślisz, że to ta jedyna. Otwierasz przed nią swoje serce. Mówisz o tym, czym nie dzieliłeś się z nikim. Ufasz im, że nie złamią ci serwa. Ale w większości przypadków to nieuniknione”.

 

#10:

 

“Moim największym problemem jest wyczucie, czy osoba, z którą się spotykam traktuje mnie jak przyjaciela czy jest mną zainteresowana jako facetem. Nie potrafię interpretować sygnałów i zazwyczaj nie wykonuję pierwszego ruchu, bo nie chcę się narzucać, jeśli moje uczucie nie jest odwzajemniane. Większość moich randek sprowadza się tylko do paru spotkań.”

 

via GIPHY

 

#11:

 

"Nie mogę powiedzieć, że mam problem z umawianiem się na randki. Aplikacje takie, jak Tinder, bardzo to ułatwiają. Problem w tym, że rzadko spotykam się z osobami, które mi się podobają. Nie jestem w stanie powiedzieć, ile razy umawiałem się z 26-letnią kasjerką, która wciąż mieszka z rodzicami i nie ma ambicji, żeby zmienić coś w swoim życiu. Zazwyczaj kiedy spotykam dziewczynę, która naprawdę mi się podoba, to albo ona nie jest mną zainteresowana, albo to nie kończy się dobrze i wszystko się rozpada”.

 

Reklama

Polecane wideo

Wielu kobietom wydaje się, że mężcz...
Wielu kobietom wydaje się, że mężczyźni są wyjątkowo prości w obsłudze - o wiele bardziej, niż kobiety. W pewnym sensie to prawda, ale istnieje wiele rzeczy, których kobiety zwyczajnie nie wiedzą o facetach, a zwłaszcza o ich penisach. Dlatego panowie postanowili coś z tym zrobić, i podczas wymiany swoich doświadczeń w serwisie Reddit dzielili się między sobą najpopularniejszymi błędnymi przekonaniami na temat penisów, jakie usłyszeli od kobiet. Niektóre fakty na temat penisa na pewno cię zaskoczą!   Wszyskie zdjęcia: iStock/Thinkstock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama