Reklama
Reklama

Jak SKUTECZNIE zwrócić na siebie uwagę faceta, który ci się podoba?

Jak SKUTECZNIE zwrócić na siebie uwagę faceta, który ci się podoba? Fot. iStock

Beata Dżumaga

18lipca2018

Wypróbuj te sztuczki, a będzie twój!

Mówi się, że w przypadku nawiązywania relacji i związków pierwszy krok powinien wykonać mężczyzna, ale rzeczywistość często bywa inna. Czasami to kobieta musi wziąć sprawy w swoje ręce i dać facetowi do zrozumienia, że jest nim zainteresowana i chętnie pozna go bliżej.

 

Zobacz także: Męskie zdanie: Typy dziewczyn, od których ucieka każdy facet

 

Jednak co w sytuacji, gdy twoje subtelne znaki nie przynoszą żadnego efektu, a facet wciąż traktuje cię tylko jak kumpelkę? Specjaliści podpowiadają, co można zrobić, żeby mężczyzna wreszcie zrozumiał prawdę. Zastosuj te rady, a na pewno go zdobędziesz!

 

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Bez względu na to, jak bardzo nam s...
Bez względu na to, jak bardzo nam się to nie podoba oraz jak to niesprawiedliwe, smutna prawda jest taka, że światem - w wielu aspektach - rządzą podwójne standardy. Dotyczą wielu rzeczy - piękna i wyglądu, sposobu ubierania się, zachowywania, mówienia... Wiele z nich rozbija się o kwestie męskie i kobiece. Podwójne standardy często występują także w związkach, ale z pewnością nie sprawia to, że takie relacje są zdrowe i udane. Sprawdź, na jakie podwójne standardy nigdy nie powinnaś się godzić!   Wszystkie zdjęcia: iStock/Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze