Reklama
Reklama

Amber Heard ma nowego chłopaka! To były facet Heidi Klum

Amber Heard ma nowego chłopaka! To były facet Heidi Klum fot. Getty Images

Anna Mierzejewska

11lipca2018

Pasują do siebie?

O Amber Heard znów jest głośno. Od kiedy bowiem aktorka rozstała się w atmosferze skandalu z przemocą domową w tle ze swoim mężem, Johnnym Deppem, media bardzo interesują się jej życie prywatnym. Można nawet powiedzieć, że bardziej, niż tym zawodowym. 

 

Heard póki co nie zasłynęła żadną rolą, która zapewniłaby jej choćby nominację do nagrody Akademii. Trudno się dziwić, jury preferują kreacje, w których dokonuje się metamorfoza postaci - zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna. A Amber grała raczej role drugoplanowe. 

 

Taką zresztą również odegrała u boku Deppa w "Dzienniku zakrapianym rumem". To tam się poznali i zakochali w sobie, co zaowocowało najpierw rozpadem związku aktora z Vanessą Paradis, a potem ślubem z Heard. Małżeństwo zakończyło się jednak szybko i boleśnie. Dosłownie. Amber oskarżyła bowiem Deppa o znęcanie się nad nią fizycznie i psychicznie. Heard w sądzie wygrała sporą sumą, jednak całość oddała na cele charytatywne, dementując plotki, jakoby zmyśliła całą historię, chcąc się wzbogacić na majątku byłego męża.

 

Słabość do "bogatych i wpływowych mężczyzn" jednak pozostała. Potem Amber widywana była bowiem z Elonem Muskiem. Relacja jednak również nie przetrwała. 

 

Teraz zza oceanu napłynęły nowe wieści. Amber straciła głowę dla byłego partnera Heidi Klum (która teraz spotyka się z młodszym o 16 lat gitarzystą grupy Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem), Vito Schnabel. Vito jest milionerem i kolekcjonerem sztuki, który miał na swoim koncie również zatargi z prawem. Jak widać, Amber nie ma aż tak dużego urazu do mężczyzn ze skłonnościami do używek, aby nie spróbować.

 

Wygląda na szczęśliwą, prawda? A Waszym zdaniem, tych dwoje pasuje do siebie?

 

 

 

 

 

#amberheard

Post udostępniony przez BRIAN LEE KERSHAW (@superstarsstyle) Lip 9, 2018 o 4:54 PDT

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Przyzwyczaiłyśmy się, że księżniczk...
Przyzwyczaiłyśmy się, że księżniczki Disneya to symbol czystości, piękna i zmysłowości. Ale co by się stało, gdyby żyły w realnym świecie? Fotograf Shannon Dermody postanowiła zrobić nietypową sesję zdjęciową - pokazuje bohaterki bajek w obliczu strasznych problemów i uzależnień, które dotykają miliony prawdziwych kobiet na całym świecie. / fot. Shannon Dermody Photography

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama