Reklama
Reklama

Zrób to, a nie będziesz musiała długo czekać na orgazm!

Zrób to, a nie będziesz musiała długo czekać na orgazm! Zrób to, a nie będziesz musiała długo czekać na orgazm! / fot. Getty

Lena Sikor

06lipca2018

O taaak!

Według badań, ponad 70% kobiet doświadcza orgazmu rzadko lub nigdy. Niestety, nie istnieje magiczna recepta na fantastyczny finisz, ale nie brakuje wskazówek, które przybliżą się do wielkiego O.

Określ swoje preferencje

Ustaw czasomierz (na przykład na 5 minut) i zacznij badać swoje ciało, a także reakcję na dotyk. Nie musisz doprowadzać się do orgazmu - musisz dowiedzieć się, na co najmocniej reagujesz. Uwierz, że ta wiedza będzie bardzo przydatna w przyszłości.

Fantazjuj do woli

Pomyśl o czymś (lub o kimś) podniecającym podczas seksu (a także przed). Niektórzy uważają, że jest to równoznaczne z moralną zdradą, ale to nieprawda. Fantazje erotyczne dodają pikantności i podgrzewają atmosferę.

Pozbądź się rzeczy, które cię rozpraszają

Ścisz telefon, wyłącz górne światło, a może nawet zawiąż oczy... Skoncentruj się wyłącznie na swoich doznaniach.

Nie koncentruj się nie orgazmie

Przeciętna kobieta osiąga orgazm po około 20 minutach odpowiedniej stymulacji (mniej lub więcej czasu - to także norma). Nie koncentruj się jednak na orgazmie i nie podliczaj minut, ale ciesz się momentem. Dopiero wtedy cel z pewnością zostanie osiągnięty.

Pomóż sobie

Podczas seksu możesz (a nawet musisz) pieścić palcami swoją łechtaczkę. Nie, nie oznacza to, że twój mężczyzna jest zły w łóżku - wręcz przeciwnie. A dodatkowo większość facetów uwielbia widok masturbującej się partnerki.

Pomóż ukochanemu pomóc tobie

Złap swojego mężczyznę za dłoń i poprowadź ją w odpowiednie miejsce. Pokaż mu ruchy, które robisz, kiedy sama się zadowalasz, albo zaprezentuj, w jaki sposób korzystasz z wibratora. Twój facet zdecydowanie szybciej zrozumie, czego potrzebujesz, aby jak najszybciej osiągnąć orgazm.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Tymi faktami z życia facetów mężczy...
Tymi faktami z życia facetów mężczyźni nie dzielą się z nikim!   Wszystkie zdjęcia: Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama