Reklama
Reklama

Twórcy Tindera wypuszczają grę! Dzięki niej szybciej znajdziemy parę

Twórcy Tindera wypuszczają grę! Dzięki niej szybciej znajdziemy parę Unsplash.com

Klaudia Stabach

19czerwca2018

Wyszukiwanie nowych znajomości będzie zdecydowanie sprawniejsze.

W dzisiejszych czasach randkowanie za pośrednictwem aplikacji już nikogo nie dziwi. Co prawda, cały czas nie brakuje przeciwników tego sposobu, którzy uważają, że ciężko jest dopasować się poprzez kilka zdjęć i lakoniczną rozmowę, ale nie da się ukryć, że nawiązywanie znajomości w sieci jest o wiele łatwiejsze i szybsze niż w rzeczywistym świecie. 

 

Twórcy najpopularniejszej aplikacji randkowej-Tinder, postanowili dać światu nowe narzędzie i wypuścili na rynek grę umożliwiającą sprawniejsze wyszukiwanie znajomości. 

 

Do tej pory użytkownik Tindera przeglądał profile i przesuwał palcem w prawo, gdy był zainteresowany. Logując się w grze Crown każdego dnia otrzymamy 16 profili (wybranych przez algorytm). Profile będą zestawiane w parach, a użytkownik będzie decydował, który mu się bardziej podoba. Zwycięski profil przejdzie do następnej rundy, gdzie spotka się ze zwycięzcą innej bitwy. W ten sposób finalnie otrzymamy cztery profile, z którymi będziemy mogli rozpocząć konwersację. 

 

Gra ma zwiększyć prawdopodobieństwo nawiązania rozmowy. Obliczono, że przeciętnie jesteśmy w stanie prowadzić 150 konwersacji w mediach społecznościowych, dlatego posiadanie zbyt dużej liczby par w aplikacji Tinder okazuje się być bezsensowne. 

 

Crown na razie jest dostępny jedynie na systemach iOS. 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze