Reklama
Reklama

5 smutnych - ale prawdziwych - oznak, że twój facet już cię nie kocha

5 smutnych - ale prawdziwych - oznak, że twój facet już cię nie kocha 5 smutnych - ale prawdziwych - oznak, że twój facet już cię nie kocha / fot. Getty

Lena Sikor

14czerwca2018

#2: Irytuje go twój dotyk

Jeśli masz wrażenie, że twój partner już cię nie kocha... Całkiem możliwe, że masz rację. Niestety. Zwróć uwagę na jego zachowanie, a być może uchronisz się od bolesnego rozstania.

#1. On już cię nie rozśmiesza

Zawsze świetnie się bawiliście, a teraz nie? To poważny alarm. Prawda jest taka, że on nigdy nie rozśmieszał cię celowo - to wszystko działa całkowicie niezależnie. Poczucie humoru to element uwodzenia, który pozwala parom zrozumieć, czy pasują do siebie. Jeśli śmieszy cię zachowanie mężczyzny, może być twoim idealnym partnerem. Jeśli jednak uważasz, że jego żarty są irytujące - nic z tego nie będzie.

#2. Irytuje go twój dotyk...

Jeśli facet z jakiegoś powodu nie ma zamiaru jeszcze odejść, będzie cię obejmował i całował, jakby nic się nie stało. Zwłaszcza w miejscach publicznych. Jednak cielesność znajduje się poza naszą kontrolą i jego ciało będzie wysyłało bardzo oczywiste sygnały: czy gdy idziecie razem ulicą, on próbuje trzymać się trochę z boku? Czy kiedy bierzesz go za rękę, on natychmiast ją odsuwa i przytula cię za ramiona? A może kiedy siedzicie obok siebie na sofie, ty kładziesz stopy na jego kolanach, a on natychmiast musi iść do łazienki? To nic nie znaczy, dopóki nie stanie się codziennością. A wtedy możesz być pewna, że jego uczucia zniknęły.

#3. ... a złe nawyki, wręcz przeciwnie, go nie drażnią

Nie przeszkadza mu już twój sposób jedzenia Nutelli palcem, rzucanie staników za kanapę i obżeranie się fast foodem. Nie obchodzi go to, ponieważ wie, że to już nie jego problem.

#4. On cię publicznie upokarza

Ty coś mówisz, a on patrzy na ciebie jak na kosmitkę. Ty żartujesz, a on przewraca oczami. Bierzesz kawałek ciasta, a on klepie cię po brzuchu i pyta "Może wystarczy?". Wtedy masz ochotę zapaść się pod ziemie. Może nawet wyjdziesz, żeby partner zrozumiał i przeprosił. Ale on nie zrozumie i nie przeprosi. Ponieważ twoje uczucia już go nie obchodzą.

#5. On nie dba już o twoją przyjemność

Seks to szczególny temat. Założenie "facet nie pragnie, więc nie kocha" jest jednak błędne, ponieważ mężczyzna może po prostu nie mieć ochoty na seks (i nie ma to nic wspólnego z tobą!). Ale jeśli facet regularnie "korzysta", ale nie obchodzi go, czy jest ci dobrze i czy osiągnęłaś orgazm - to zły znak. Być może najbardziej oczywisty.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli zauważyłaś u partnera te zach...
Jeśli zauważyłaś u partnera te zachowania, on prawdopodobnie chce się rozstać...   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama