Reklama
Reklama

Męskie zdanie: Typy dziewczyn, od których ucieka każdy facet

Męskie zdanie: Typy dziewczyn, od których ucieka każdy facet Fot. iStock

Beata Dżumaga

13czerwca2018

Nikt nie chce się z nimi umawiać!

Jeżeli facet, który ci się podoba odwzajemnia twoje zainteresowanie, to już połowa sukcesu. Teraz musisz tylko dać mu do zrozumienia, że chętnie poznasz go bliżej i... nie zrobić niczego, co mogłoby go od ciebie odstraszyć. Bo, jak przyznają sami faceci, żaden mężczyzna nie chce spotykać się nawet z najpiękniejszą kobietą, jeśli zachowaniem bliżej jej do teściowej z koszmarów niż do miłej dziewczyny.

 

Zobacz także: Męskie zdanie: 4 NAJGORSZE typy byłych dziewczyn

 

Jakie typy dziewczyn i jakie kobiece zachowanie najszybciej odstrasza facetów? Dyskutowali o tym mężczyźni na portalu Reddit. Ich sugestie są bardzo pomocne!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Każda z nas pragnie być boginią w ł...
Każda z nas pragnie być boginią w łóżku i czerpać z seksu maksimum spełnienia. Dlatego, aby zapewnić przyjemność sobie i partnerowi, często decydujemy się na eksperymenty. Nie zawsze jednak z dobrym skutkiem. I choć twój mężczyzna pewnie nigdy ci o tym nie powie, aby cię nie zniechęcić, istnieje kilka rzeczy, które mogą mu się nie spodobać. Oczywiście, każdy lubi co innego, dlatego podejdźcie do tej listy z pewnym dystansem, gdyż znajdują się na niej deklaracje większości (ale nie wszystkich!) facetów.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze