Reklama
Reklama

Te zodiakalne pary są dla siebie po prostu stworzone!

Te zodiakalne pary są dla siebie po prostu stworzone! Fot. iStock

Beata Dżumaga

07czerwca2018

Ich miłość jest zapisana w gwiazdach

Jedne pary dobierają się na podstawie podobnych zainteresowań i poglądów na życie. U innych działa zasada, że przeciwieństwa się przyciągają - pozornie nic ich nie łączy, ale w jakiś sposób idealnie się dopełniają. Co o tym decyduje? Trudno powiedzieć. Niektórzy twierdzą, że miłość jest po prostu zapisana w gwiazdach.

 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są naprawdę beznadziejne w związkach...

 

Zatem jakie znaki zodiaku są ze sobą najlepiej dopasowane i mają największe szanse na trwały i szczęśliwy związek? Oto pary, które są dla siebie dosłownie stworzone!

 

 

Reklama

Polecane wideo

#12. Bliźnięta
Niby jest twoim męż...
#12. Bliźnięta Niby jest twoim mężem, a w tym samym czasie nie jest... Oczywiście, nie ma go, kiedy jest bardzo potrzebny, a kiedy sobie radzisz - "jestem cały twój, kochanie". Decydując się na małżeństwo, przyjmujesz faceta z dodatkami, takimi jak długi hazardowe, ciągi alkoholowe i ciężarne kochanki. Właśnie się stęsknił, i przyszedł coś zjeść. A tak w ogóle, pożyczysz trochę kasy? Ogólnie możesz znieść ten koszmar w roli męża, ze względu na trzy powody: 1. on jest bogiem seksu; 2. on jest niezwykle inteligentny i dowcipny; 3. on jest bogiem seksu. Tak, tak, podwójnym!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze