Reklama
Reklama

To te błędy na Instagramie najczęściej popełniają pary!

To te błędy na Instagramie najczęściej popełniają pary! fot. instagram.com/kiermellour/

Anna Mierzejewska

16maja2018

Wy także? W takim razie nie dziwcie się, że wszyscy was unikają.

Często mówi się o tym, że media społecznościowe niszczą związki. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Przecież to tylko media zaklęte w aplikacjach na telefonie. Nie mogą nam niczego nakazać, ani do niczego nas zmusić. Czemu więc upatrujemy w nich przyczyn kryzysu? 

 

Tak naprawdę, Instagram nie różni się zbyt wiele od spotkania po latach ze znajomymi z liceum, którzy nawzajem się oceniają. Jeśli jednak czujesz, że odpalając aplikację w telefonie, zalewa cię fala informacji, które podkopują twoją pewność siebie, powinnaś poważnie popracować nad dystansem do treści tam zawartych. To, co widzimy na Instagramie, nie jest przecież opisem cudzej rzeczywistości, tylko najlepszymi jej wycinkami. 

 

Zresztą, im więcej takich "naciąganych" zdjęć, tym większe prawdopodobieństwo, że rzeczywistość jest znacznie bardziej szara. Takie błędy najczęściej popełniają pary, które "na prawo i lewo" chwalą się swoim związkiem. Nic więc dziwnego, że ludzie rezygnują z obserwowania ich. Wiesz, jakie to błędy? Jeśli nie, koniecznie przeczytaj!

Kto wie, może Ty też je popełniasz... 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli oglądałaś pierwszy sezon "13...
Jeśli oglądałaś pierwszy sezon "13 powodów", musisz znać te fakty!   Wszystkie zdjęcia: Netflix

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze