Reklama
Reklama

Ciebie męczą te obawy w związku, a ON nie zwraca na nie żadnej uwagi

Ciebie męczą te obawy w związku, a ON nie zwraca na nie żadnej uwagi Ciebie męczą te obawy w związku, a ON nie zwraca na nie żadnej uwagi / fot. Getty

Lena Sikor

13maja2018

8 dobrych powodów, aby nabrać pewności siebie

My - kobiety - wciąż martwimy się, że faceci oceniają tylko nasz wygląd. Obawiamy się, że on w końcu się znudzi, zbłądzi i postanowi odejść. Takie poczucie niepewności połączone jest z okropnie niską samooceną, ale to zupełnie nieuzasadnione - większość mężczyzn zachowuje się zupełnie inaczej!

"Czy on myśli, że jestem gruba?"

Nieustanne komentarze na temat wagi i wystającego brzuszka niepotrzebnie zwrócą jego uwagę na twoją niską samoocenę. A to jest odstraszające dla większości facetów.

Jedną z najseksowniejszych kobiecych cech jest pewność siebie, więc przestań go pytać, czy jesteś gruba! A jeśli on skupia na tym swoją uwagę i komentuje twój wygląd, być może to nie jest facet dla ciebie. Akceptacja ma ogromne znaczenie w związku.

"Czy on uważa, że jestem atrakcyjna?"

Dziewczyno - jeśli spędza z tobą czas, uważa cię za atrakcyjną. Koniec i kropka. Faceci nie siedzą i nie oceniają naszych fryzur albo makijażu. Zwykle widzą całość.

Na pierwszej randce facet na pewno zwróci uwagę na twoje poczucie humoru, inteligencję i osobowość. I tak, podczas spotkania może skomplementować twoją sukienkę, jeśli wyglądasz wyjątkowo gorąco, ale to nic nie zmieni.

"Czy pociąga go ktoś inny?"

Takie myślenie może stanowić poważny problem. Negatywne przewidywanie prowadzi do celowych wniosków w stylu "wiedziałam, że woli inną", nawet jeśli tak nie jest. Zaczynasz więc zadawać mu więcej pytań, dajesz się ponieść zazdrości i ustalasz śmieszne zasady...

Tego typu zachowanie może zmusić faceta do zakwestionowania waszej relacji. Zanim się zorientujesz, odkryje, że rzeczywiście patrzy na inne kobiety. Pamiętaj że zdrowy związek opiera się na wzajemnym zaufaniu.

"Czy on ignoruje moje wiadomości? Dlaczego nie odpowiada?"

Większość mężczyzn traktuje sprawę SMS-ów zupełnie inaczej niż my. Mógł zostać dłużej w pracy, pójść na siłownię, zagadać się z kumplem, zasnąć, zafascynować się grą wideo, wykonać szereg innych działań. Prawdopodobnie nawet nie spojrzał na swój telefon.

Czy facet, którego jedynym zadaniem jest oczekiwanie na wiadomość od ciebie, wydaje ci się atrakcyjny? I szczerze mówiąc - czy tobie nie zdarzyło się zwlekać z odpowiedzią? Postaraj się nie reagować na te irracjonalne obawy i nie wypominaj, że nie odpisał od razu. O ile nie masz ochoty na kłótnię.

"Dlaczego wkładam więcej wysiłku w tworzenie planów niż on?"

Ponieważ on jest szczęśliwy, że po prostu ​​jesteś przy nim. Nie robi planów, ponieważ nie wie, co TY chcesz robić. Jemu wystarczą przyjaciele, piwo i gry wideo.

Masz inny pomysł na wspólny wieczór? Więc przestań narzekać i zaplanuj coś lepszego! On na pewno zrobi wszystko, aby spędzić z tobą czas.

"Czy moje mieszkanie jest czyste, czy będzie uważał, że jestem złą gospodynią?"

Zaufaj, że nie będzie sprawdzał czystości białą rękawiczką. A poza tym, facet zawsze znajdzie zdecydowanie bardziej ekscytujące zajęcia w twoim mieszkaniu, podczas których czystość nie ma żadnego znaczenia...

 

Zobacz także: Męskie zdanie: 20 pikantnych sposobów na flirt

 

"Czy moi przyjaciele będą go lubić?"

Jeśli ty go lubisz, twoi przyjaciele prawdopodobnie też go polubią. Jeśli martwisz się o to, co pomyślą, potrzebujesz mniej krytycznych przyjaciół. Większość facetów nigdy nie przejmuje się tym, co myślą ich kumple. 

"Czy on myśli o mnie, kiedy nie ma mnie w pobliżu?"

Kobiety potrafią być wielozadaniowe, ale mężczyźni koncentrują się na jednej rzeczy, więc jeśli on jest w pracy - myśli o pracy. Jeśli jest z tobą - myśli o tobie. To nie znaczy, że kocha cię mniej. Nie oczekuj tego, co niemożliwe. Lepiej skup się na jego pozytywnych cechach i waszym uczuciu, a wszystko nabierze sensu.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli pod każdym z tych punktów moż...
Jeśli pod każdym z tych punktów możesz powiedzieć: "To my!" - gratulujemy!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama