Reklama
Reklama

Męskie zdanie: “Właśnie wtedy zrozumiałem, że chcę się jej oświadczyć”

Męskie zdanie: “Właśnie wtedy zrozumiałem, że chcę się jej oświadczyć” Fot. iStock

Beata Dżumaga

23marca2018

Przygotuj chusteczki – wzruszenie gwarantowane!

Czy da się przewidzieć, kiedy facet planuje się oświadczyć? Znamy na ten temat różne teorie. Ponoć niektóre zachowania mężczyzny jasno sugerują, że przygotowuje się do zakupu pierścionka i planuje idealny wieczór, w trakcie którego uklęknie na jedno kolano i zada to pytanie: "Wyjdziesz za mnie?".  

 

Zobacz także: Tych 5 cech szukają mężczyźni u kobiet, z którymi chcą się żenić

 

Ale patrząc na te historie naszym zdaniem trudno przewidzieć, kiedy nastąpi ten magiczny moment. Mimo tego słowa tych facetów sprawią, że totalnie się wzruszysz. Opowiadają o tym, kiedy wiedzieli, że ich dziewczyna jest "Tą Jedyną", i że to właśnie z nią chcą spędzić resztę życia!

 

via GIPHY

 

#1: „Kiedy parę miesięcy temu mieliśmy naszą pierwszą poważną kłótnię i przechodziliśmy ciężki okres, zamiast zastanawiać się nad tym, jak odejść, wiedziałem, że muszę rozwiązać ten problem, żebym mógł ją poślubić. Oświadczyłem się parę miesięcy później”.

 

#2: „Byłem rozwiedziony od jakichś 6 miesięcy. Moja nowa dziewczyna i ja byliśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Rozmawialiśmy o tym, że jest nam dobrze tak, jak jest, i że może kiedyś weźmiemy ślub. W dniu, w którym zdiagnozowano u niej raka piersi mój pogląd na „kiedyś” zmienił się. Oświadczyłem się jej na parkingu, kiedy odbierałem ją z wizyty u lekarza. Przeszła chemię i podwójną mastektomię, a teraz wraca do zdrowia. Nie mógłbym być szczęśliwszy”.

 

#3: „Kiedy zaczęła zawracać mi tym głowę i myśl o zaręczynach sprawiała, że jestem szczęśliwy”.

 

via GIPHY

 

#4: „Pewnego dnia zdałem sobie sprawę z tego, że już nie potrafię wyobrazić sobie bez niej życia. Co więcej, nie potrafiłem sobie przypomnieć, kiedy ostatnim razem byłem w stanie to zrobić. Ona jest częścią mojego życia, takim jak jedzenie czy oddychanie. Nie mam pojęcia, jak mógłbym istnieć bez tych trzech rzeczy. W tym momencie decyzja była całkiem prosta”.

 

#5: „Spotykaliśmy się od jakichś 5 lat. Miałem 20 lat, ona 21, więc zawsze miałem łatkę „młodszego”. Zdecydowałem się oświadczyć z dnia na dzień. Następnego ranka pożyczyłem trochę pieniędzy od taty, poprosiłem o jej rękę jej ojca i oświadczyłem się w miejscu, do którego chodziliśmy od czasów naszej pierwszej randki. Pobraliśmy się 2 i pół roku temu”.

 

#6: „W ciągu 2 tygodni od naszej pierwszej randki. Powiedziałem jej o tym – ona czuła to samo. Wiem, że to brzmi tandetnie, ale nigdy nie wierzyłam w „Tę Jedyną”, dopóki nie spotkałem mojej przyszłej żony. Potem nie rozumiałem, jak mogłem w to nie wierzyć”.

 

via GIPHY

 

#7: „Wiedziałem, że chcę się z nią ożenić już po pierwszym czy drugim roku, gdy zaczęliśmy się spotykać. Kończyliśmy studia i wiedziałem, że na pewno uwzględnię ją w swoich życiowych planach. Ale oświadczyłem się dopiero po 4 latach, bo wcześniej nie byłem na to gotowy finansowo. Pobraliśmy się w zeszłym miesiącu”.

 

#8: „Jeszcze zanim zaczęliśmy się spotykać”.

 

A jak to było w przypadku ciebie i twojego faceta? Co sprawiło, że spytał, czy zostaniesz jego żoną?

 

Reklama

Polecane wideo

Sprawdź, czy nadajesz się do małżeń...
Sprawdź, czy nadajesz się do małżeństwa   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama