Reklama
Reklama

11 myśli, które ma każdy facet, gdy wie, że znalazł Tę Jedyną

11 myśli, które ma każdy facet, gdy wie, że znalazł Tę Jedyną Fot. iStock

Beata Dżumaga

16marca2018

Zwłaszcza #9!

Znasz faceta, który jest w stanie otwarcie przyznać, że jest romantykiem i że świata nie widzi poza swoją ukochaną? My też nie ;) Ale uwierz nam na słowo - kiedy mężczyzna spotka kobietę swoich marzeń, zmienia się nie do poznania i nagle okazuje się, że nie istnieje już dla niego żadna inna dziewczyna. 

 

Zobacz także: Jeśli odpowiecie "tak" na te 15 pytań, wasz związek ma świetlaną przyszłość!

 

Zobacz, co tak naprawdę dzieje się w głowie faceta, kiedy spotka dziewczynę swoich snów! Jakie myśli krążą mu wtedy po głowie? 

 

1. „A co, jeśli ona mnie odtrąci?”

 

Kiedy do mężczyzny dociera, że jego dziewczyna jest Tą Jedyną, ogarnia go... prawdziwe przerażenie. Widzieli, jak to samo przytrafia się ich najlepszym kumplom, i jak bardzo ich to zmieniło. Poza tym bardzo boją się odrzucenia i nie są gotowi na cierpienie z jego powodu.

 

2. „Jak to możliwe, że ona jest taka piękna?”

 

Większość mężczyzn na początku kieruje się przede wszystkim pożądaniem. W pierwszej kolejności zwracają uwagę na typowo fizyczne cechy i główne atrybuty kobiecości. Jednak gdy facet naprawdę się zakocha, dostrzega piękno wybranki na zewnątrz i w środku. Jest dla niego chodzącym ideałem i wszystko, co ona robi i mówi dla niego tak idealne, że trudno mu oderwać od niej wzrok.

 

3. „Dzięki niej chcę być lepszym człowiekiem”

 

Kiedy facet spotyka dziewczynę swoich marzeń, chce zrobić wszystko aby udowodnić, że jest wart jej miłości i zaufania. Mimo że do tej pory twierdził, że nie zmieni się dla nikogo, dla niej będzie sam chciał być lepszym człowiekiem. Będzie w stanie zrobić wszystko, żeby zasłużyć na jej szacunek i uznanie w jej oczach.

 

4. „Ona rozumie mnie jak nikt inny”

 

Mężczyźni mają to do siebie, że przeważnie nie zwierzają się innym ze swoich zmartwień, smutków czy marzeń. Boją się, że jeśli to zrobią, zostaną wyśmiani albo uznani za słabych lub mało męskich. Jednak kiedy facet spotyka wymarzoną dziewczynę, chce się z nią dzielić wszystkim. Czuje, że to właśnie ta osoba, której może powierzyć swoje sekrety i słabości, i ma do niej pełne zaufanie.

 

5. „Czy to naprawdę miłość?”

 

Mimo że facet czuje się szczęśliwy jak nigdy dotąd, to pytanie spędza mu sen z powiek i sprawia, że w jego głowie trwa prawdziwa gonitwa myśli. Przecież nigdy nie zakładał, że spotka kobietę, w której zakocha się na poważnie! Przecież chciał jeszcze trochę poszaleć! A nagle okazuje się, że już nie widzi poza nią świata. Można powiedzieć, że jest w szoku – w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)

 

6. „Już się nie boję”

 

Kiedyś ten facet panikował na samą myśl o tym, że ma się dać uwiązać u boku jednej kobiety. Był typowym związkofobem i szczycił się szalonym życiem singla i podrywacza. Teraz, gdy patrzy wstecz, dziwi się, jak mógł tak żyć. Wizja życia z ukochaną nie napawa go strachem, ale radością i szczęściem – już nie może doczekać się wspólnej przyszłości!

 

7. „Czy jestem dla niej wystarczająco dobry?”

 

Zanim spotkał kobietę swoich snów, ten facet prawdopodobnie żył w przekonaniu, że nie ma dziewczyny, która nie uległaby jego wdziękowi i urokowi osobistemu. Był pewien, że może mieć dosłownie każdą, i bawił się tym. Teraz jednak zaczął wątpić i zastanawia się, czy na pewno jest wart tej dziewczyny? Co takiego ona w nim widzi, że wybrała właśnie jego? Czy nie zostawi go dla kogoś lepszego?

 

8. „Mógłbym z nią rozmawiać całymi dniami”

 

Gdy spotykamy odpowiednią osobę – taką, z którą łączy nas niezwykła chemia – odkrywamy, że nigdy nie kończą nam się tematy do rozmów. Nie chodzi nawet o to, że mamy takie same zdanie na każdy temat. Nawet jeśli tak nie jest, wciąż chcemy dyskutować, i odkrywamy, że te dyskusje są dosłownie pasjonujące.

 

9. „Chyba pora się ustatkować”

 

Patrząc na Tę Jedyną, mężczyzna coraz częściej łapie się na tym, że wyobraża sobie ją w pięknej sukni ślubnej, gdy zmierza w jego stronę. Ma wrażenie, że każda komedia romantyczna opowiada o jego miłości, a każda miłosna piosenka, którą słyszy w radiu sprawia, że myśli o ukochanej. Gdy przechodzi obok sklepu z biżuterią mimowolnie spogląda w stronę obrączek i pierścionków zaręczynowych... Coś jest na rzeczy!

 

10. „Ona jest mi pisana!”

 

Chociaż nigdy nie był typem romantyka ani nie wierzył w te wszystkie „bzdury” jak horoskopy, znaki zodiaku czy przeznaczenie, nagle ten facet zaczyna podejrzewać, że za jego miłością stoi jakaś siła wyższa... Zaczyna wierzyć w to, że ta dziewczyna jest mu pisana, i że wszystko, co przeżył do tej pory (dobrego i złego), nie działo się bez przyczyny – bo to właśnie ta kobieta miała czekać na niego na końcu jego życiowej ścieżki.

 

11. „To moja druga połówka”

 

Gdy już spotkał kobietę swoich marzeń, mężczyzna wreszcie czuje się w 100 proc. kompletny. Dopiero teraz dociera do niego, że do tej pory zawsze czegoś mu brakowało. Że w jego życiu zawsze była jakaś nieokreślona pustka, której nie potrafił wyrazić słowami. Teraz wie, że ta kobieta go dopełnia, i już nie potrafi wyobrazić sobie życia bez niej u swojego boku.

 

Zobacz także: Kiedy facet myśli o kobiecie? 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zachowania właściwe dla jego znaku...
Zachowania właściwe dla jego znaku zodiaku zdradzą, czy ten facet się w tobie podkochuje!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama