Reklama
Reklama

Męskie zdanie: na co warto zwrócić uwagę na randce?

Męskie zdanie: na co warto zwrócić uwagę na randce? Męskie zdanie: na co warto zwrócić uwagę na randce? / fot. Getty

Lena Sikor

08marca2018

Jak lepiej poznać faceta w ciągu kilku minut?

W końcu spotkałaś atrakcyjnego mężczyznę. Jest inteligentny, męski, interesujący, wiele was łączy... Jednak czy jesteś pewna, że to wszystko jest prawdziwe? Jak zrozumieć, że to właśnie ON? Faceci podpowiadają, na co musisz zwrócić uwagę na kolejnej randce, i o co warto go zapytać.

Czy on zbyt mocno interesuje się tym, kto do ciebie dzwonił?

Jeśli tak, możesz mieć do czynienia z "kontrolerem". Daj mu do zrozumienia, że to jest twoja osobista sprawa i utrzymuj pewne granice przez co najmniej pierwsze sześć miesięcy relacji.

W jaki sposób komunikuje się z innymi?

Jeśli jest chamski w stosunku do kelnerki, może być tak samo wredny w stosunku do ciebie. Nie pomaga rodzicom, którzy są na emeryturze? Raczej nie weźmie na siebie odpowiedzialności za żonę i dziecko.

 

Zobacz także: 8 rzeczy, których żadna szanująca się kobieta nie powinna tolerować w związku

 

Co lubi w życiu?

Koniecznie zadaj mu to pytanie. Jeśli mężczyzna zaczyna od wykładu na temat wyższości kotów nad psami, nie oczekuj głębokiego związku. Wspomniał o relacjach z innymi ludźmi? Świetnie! Naprowadź go na rozmowę o kobietach ("wszystkie kobiety są piękne, prawda?"). Może się okazać, że woli poligamię.

Zajrzyj pod maskę jego samochodu

To brzmi dziwnie, ale facet, który nie dba o swoje auto, nie będzie również dbał o ciebie.

Poproś, by zapłacił za twoje koleżanki

Prawda jest taka, że twój facet nie musi stawiać im drinków. W zasadzie nie musi nawet płacić za ciebie. Jednak po takiej prośbie będzie jasne, w jaki sposób będzie reagował na rzeczy, które mu się nie podobają.

Na co oszczędza?

Formułując pytanie w ten sposób, poznasz stosunek wybranka do finansów i dowiesz się, jakie są jego priorytety w życiu. Zaobserwuj też, czy mężczyzna wydaje pieniądze na swoich rodziców, przyjaciół, kolegów, i w jaki sposób zachowuje się w sklepie.

Obejrzyj z nim melodramat

On może zgodzić się na to wyłącznie z uprzejmości, ale w ciągu dwóch godzin na pewno zauważysz jakieś emocje. Siedzi z kamienną twarzą, czy wczuwa się w losy bohaterów?

O czym marzy?

Piękno tego pytania polega na tym, że nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. On narysuje wizję swojej przyszłości, a ty zrozumiesz, czy pokrywa się z twoją.

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama

Polecane wideo

I nie, nie chodzi nam tutaj w żadny...
I nie, nie chodzi nam tutaj w żadnym wypadku o zdradę. Mowa zaś o... seksie bez zobowiązań. Zastanawiasz się pewnie teraz: "W jaki sposób niezobowiązujące spotkania miałaby pomóc mi w znalezieniu miłości życia?". Otóż, znamy aż 6 twardych dowodów, które przekonają cię, że tak właśnie będzie.   Na pewno zżera cię ciekawość, więc nie przedłużamy dłużej. Zajrzyj do naszej galerii i poznaj je wszystkie:     fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama