Reklama
Reklama

Jeśli on mówi ci te 10 rzeczy, nigdy się z nim nie rozstawaj!

Jeśli on mówi ci te 10 rzeczy, nigdy się z nim nie rozstawaj! Fot. iStock

Beata Dżumaga

07marca2018

Te zdania z jego ust świadczą o prawdziwej miłości

Chociaż mówi się, że czyny znaczą więcej niż słowa (i rzeczywiście jest w tym sporo prawdy!), rzeczy, które mówi ci twój facet też są bardzo istotne. Pamiętaj, że miłość można wyrazić na naprawdę wiele sposobów - niekoniecznie mówiąc "kocham cię".

 

Zobacz także: 13 sygnałów, że ten facet mówi "kocham cię" - bez słów! 

 

Jeżeli twój mężczyzna mówi ci te zdania to znak, że jesteś dla niego najważniejsza na świecie i że jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, abyś tylko była szczęśliwa. Zostaje nam tylko ci pogratulować - trafiłaś na faceta idealnego. Trzymaj się go!

  

#1: „Jesteś piękna”

 

Te dwa słowa z ust ukochanego to marzenie każdej dziewczyny. Jeżeli on mówi ci je z uczuciem, patrząc prosto w oczy, wiedz, że ma na myśli nie tylko twoją urodę – kocha cię taką, jaka jesteś. Nie o 5 kg szczuplejszą czy z większymi piersiami. Jesteś jego ideałem.

 

via GIPHY

 

#2: „Uwielbiam twój uśmiech”

 

Jeżeli twój mężczyzna robi wszystko, abyś jak najczęściej się uśmiechała to znak, że dla niego liczy się przede wszystko twoje szczęście. Trafiłaś na chodzący ideał!

 

#3: „Jeśli mogę ci doradzić...”

 

Doceń, kiedy twój facet chce podzielić się z tobą szczerą perspektywą na dany temat – czy to jeśli chodzi o twoje dylematy ubraniowe czy o problem w pracy. Jeżeli on oferuje ci swoje zdanie to sygnał, że zależy mu na tobie oraz na tym, żebyś znalazła najlepsze wyjście z danej sytuacji.

 

#4: „Co o tym myślisz?”

 

Gdy twój ukochany zwraca się do ciebie z tym pytaniem daje ci do zrozumienia, jak ważna jest dla niego twoja opinia i jak wielkim darzy cię zaufaniem. Ciesz się tym!

 

#5: „Jestem przy tobie”

 

Są takie sytuacje, kiedy po prostu jest ci źle i nie możesz nic na to poradzić. W takich chwilach niekoniecznie oczekujemy dogłębnej analizy sytuacji albo rozkładania wszystkiego na czynniki pierwsze. Czasem wszystko, czego potrzeba, to ramiona ukochanego i te trzy słowa. Jeżeli twój mężczyzna ci to zapewnia, jesteś prawdziwą szczęściarą.

 

via GIPHY

 

#6: „Przepraszam”

 

Tylko prawdziwy mężczyzna potrafi przyznać się do błędu. Nie zrzuca winy na kogoś innego, nie odwraca kota ogonem, nie obraża się i nie chowa urazy. Jeżeli zrozumie, że cię skrzywdził, będzie chciał jakoś ci to wynagrodzić i zdobędzie się na szczere przeprosiny. A co najważniejsze – postara się już więcej cię nie zasmucać.

 

#7: „Wyglądasz seksownie!”

 

Mimo że w związku najważniejsze jest poczucie bycia kochaną za to, kim się jest, świadomość bycia pożądaną przez partnera i seksowną w jego oczach jest bezcenna!

 

via GIPHY

 

#8: „Dasz sobie radę”

 

Masz przed sobą rozmowę rekrutacyjną do wymarzonej firmy? Ważny dzień w pracy? Jeżeli twoim najwierniejszym fanem i kibicem, który zawsze w ciebie wierzy jest twój facet, pamiętaj, że nic cię nie zatrzyma i że poradzisz sobie ze wszystkim!

 

#9: „Ja to zrobię”

 

Idealny mężczyzna traktuje swoją kobietę jak partnerkę równą sobie. Kiedy widzi, że masz gorszy dzień, źle się czujesz, nie masz siły, chcesz odpocząć, czy po prostu nie masz na coś ochoty, sam zaoferuje, że cię w tym wyręczy. I nie ma z tym najmniejszego problemu.

 

via GIPHY

 

#10: „Ufam ci”

 

Zaufanie w związku to dla faceta rzecz święta. Rzadko kiedy mężczyzna daje kobiecie drugą szansę, jeśli ta już raz go zawiedzie. Dlatego jeśli on mówi, że ufa ci we wszystkim to znak, że jesteś dla niego kimś naprawdę ważnym. A oprócz tego jest gotów powierzyć ci swoje tajemnice i zwierzyć się z kłopotów. To naprawdę ważne!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeżeli on traktuje cię w ten sposób...
Jeżeli on traktuje cię w ten sposób, trafiłaś na mężczyznę idealnego!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama