Reklama
Reklama

Tinder szykuje prawdziwą rewolucję! Czy to zmiana na lepsze?

Tinder szykuje prawdziwą rewolucję! Czy to zmiana na lepsze? Fot. iStock

Beata Dżumaga

16lutego2018

Nie wszyscy mogą być zadowoleni...

Tinder jest obecnie najpopularniejszą aplikacją randkową na świecie – został pobrany ponad 100 milionów razy! Za sukcesem apki stoi parę czynników – m.in. bardzo przejrzysty layout oraz prosty i szybki proces rejestracji. Ale za największą zaletę Tindera uważa się fakt, że aby zacząć rozmowę, obydwie strony muszą się nawzajem „polubić”.

 

Zobacz także: Twój "match" z Tindera wciąż unika randki? Prawdopodobnie stosuje wobec ciebie benching

 

Dopiero kiedy między dwójką użytkowników zostanie zarejestrowany „match”, czyli sparowanie, mogą oni zacząć ze sobą rozmawiać. Ta opcja bardzo podoba się użytkownikom Tindera, ponieważ nie muszą zawracać sobie głowy niechcianymi kandydatami czy kandydatkami.

 

via GIPHY

 

Ale teraz na szukających miłości na Tinderze czeka prawdziwa rewolucja. Serwis ogłosił, że w niedalekiej przyszłości wprowadzi funkcję, która pozwoli rozpoczynać rozmowy... tylko kobietom! Tym samym kopiuje rozwiązanie, na którym opiera się jego główny konkurent – aplikacja Bumble. W tej apce tylko kobiety mogą wykonać pierwszy krok i zagadać do faceta, który im się podoba.

 

Tinder planuje wprowadzić tą samą funkcję – jednak z jedną różnicą. Ma ona być opcjonalna. Użytkowniczki Tindera same postanowią, czy chcą same decydować, z kim rozmawiać, czy zostawić swoje ustawienia po staremu.

 

via GIPHY

 

„Kobiety często nie chcą czuć presji, żeby rozpoczynać rozmowę, ale jeśli tego chcą – to świetnie. Dawanie ludziom wyboru a narzucanie im, jak się zachowywać, to dwie różne rzeczy” - mówiła dyrektor wykonawcza Tindera, Mandy Ginsberg, w rozmowie z portalem MarketWatch.

 

To już kolejny ukłon ze strony producentów aplikacji w stronę kobiet. W październiku 2017 roku Tinder wprowadził szereg nowych reakcji, które pozwalają użytkowniczkom apki radzić sobie z aroganckimi facetami. Wszystko z powodu ogromnej liczby zgłoszeń użytkowników, którzy w rozmowach z kobietami nagle porzucali miły ton, a zaczęli obrzucać je stekiem wyzwisk.

 

via GIPHY

 

Co sądzisz o nowej funkcji Tindera? Wolisz sama rozpoczynać rozmowę z facetami czy nie masz nic przeciwko, żeby to oni zagadywali do ciebie?

 

l
Reklama

Polecane wideo

Wciąż nie możesz znaleźć faceta? Sp...
Wciąż nie możesz znaleźć faceta? Sprawdź, dlaczego tak się dzieje!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama