Reklama
Reklama

Męskie zdanie: “To właśnie wtedy zrozumiałem, że ona jest tą jedyną!”

Męskie zdanie: “To właśnie wtedy zrozumiałem, że ona jest tą jedyną!” Fot. iStock

Beata Dżumaga

14lutego2018

Co sprawiło, że ci mężczyźni zakochali się na zabój?

Mężczyźni rzadko przyznają się do uczuć i chcą uchodzić za nieugiętych twardzieli. Ale kiedy faceta dosięgnie strzała Amora, nawet największy twardziel ugnie się w obliczu prawdziwej miłości!

 

Zobacz także: Męskie zdanie: "Chciałbym, żeby kobieta w łóżku..."

 

Ostatnio na portalu Reddit mężczyźni wymieniali się między sobą historiami o tym, w jakich okolicznościach zakochali się w swoich żonach i dziewczynach. Gwarantujemy, że te wyznania was wzruszą!

 

W jakiej chwili faceci zdali sobie sprawę z tego, że zakochali się na zabój? 

  

#1: „Zanim jeszcze ją zobaczyłem”

 

„Poznaliśmy się poprzez korespondencję. Ja byłem w marynarce wojennej (to było w latach 80., na długo przed internetem itp.). Koleś, z którym pracowałem był mężem jej kuzynki, i zanim zostałem wysłany na misję wojskową przekazali nam namiary na siebie, żebyśmy mogli wymieniać listy. Napisała do mnie, ja odpisałem. Pierwszych parę listów było krótkich i nieco oklepanych, ale z upływem czasu nawiązaliśmy porozumienie i zaczęliśmy otwierać się przed sobą nawzajem. Żadne z nas nie miało pojęcia, jak wygląda to drugie. Kiedy wreszcie wysłała mi swoje zdjęcie, oszołomiło mnie, jak jest piękna. Jej ewidentnie nie zniechęcił mój wygląd. Od razu wiedziałem, że to kobieta dla mnie. Miesiąc po moim powrocie do kraju przyleciała do mojej bazy i wreszcie się spotkaliśmy. Pobraliśmy się 8 miesięcy później.”

 

via GIPHY

 

#2: „Kiedy była przy mnie w trudnych chwilach”

 

„Kiedy nie dostałem pracy, co do której byłem pewny, że mam ją w garści, jedyne, co chciałem zrobić, to zaszyć się sam w domu. Ona dobrze mnie znała i wiedziała, że gdy jestem zły, potrzebuję pobyć w samotności. Podrzuciła mi na próg domu specjalną kartkę, słodycze i piwo. Niecały rok później spytałem, czy zostanie moją żoną.”

 

#3: „Kiedy moje zdolności kulinarne ją zachwyciły”

 

„Przygotowałem chili i dałem jej spróbować. Wzięła gryz, spojrzała na mnie wielkimi oczami i totalnie szczerze powiedziała, że mnie kocha. Nigdy nie poczułem się tak, jak wtedy”.

 

#4: „Gdy opiekowała się mną w chorobie”

 

„Zatrułem się tak, jak jeszcze nigdy w życiu. Z zegarkiem w ręku co pół godziny wychodziło ze mnie dwoma stronami. Zadzwoniłem do niej, żeby odwołać naszą randkę (spotykaliśmy się od jakichś dwóch miesięcy), a ona powiedziała: Chrzanić to, przyjeżdżam do ciebie. Zjawiła się w moim mieszkaniu z torbą wypełnioną napojami izotonicznymi, krakersami i zupą, i kazała mi kłaść się do łóżka. Zajmowała się mną cały weekend i dbała, żebym pił wystarczająco dużo płynów i się nie odwodnił. Kocham tę kobietę”.

 

via GIPHY

 

#5: „Gdy była przy mnie w najtrudniejszym momencie mojego życia”

 

„Spotykaliśmy się od jakichś czterech miesięcy. Pewnego wieczora leżeliśmy w łóżku, oglądaliśmy bajki Disneya i piliśmy gorącą czekoladę. Ok. 1-2 w nocy zadzwoniła moja mama i powiedziała, że mój brat nie żyje. Ona została ze mną całą noc, rozmawiając ze mną, pytając o moje ulubione wspomnienia z dzieciństwa. Ręką gładziła moje włosy. Powiedziałem, że muszę jechać na drugi koniec kraju na pogrzeb i spytała, czy chcę, żeby mi towarzyszyła. Trzy tygodnie później obydwoje przeprowadziliśmy się na drugi koniec kraju”.

 

#6: „Gdy chciała być tylko ze mną”

 

„W pewną wigilię Bożego Narodzenia musiałem pracować, więc ona przyszła do mojego biura z wielkim talerzem jedzenia, i spędziliśmy ten dzień razem. Zdałem sobie sprawę, że Boże Narodzenie to czas, który powinno się spędzać z najbliższymi, i że ona tym gestem właśnie mi to okazała. Wtedy zrozumiałem, że to właśnie ona jest mi najbliższa.”

 

#7: „Po TYM Sylwestrze...”

 

„Musiałem pracować do późna w Sylwestra. Powiedziałem mojej dziewczynie, że nie ma opcji, żebym zdążył do niej przyjechać przed północą. 10 minut przed północą wskoczyłem w samochód, jak szalony popędziłem na drugi koniec miasta, zaparkowałem go w miejscu, które później okazało się wcale nie być miejscem parkingowym. Zostały 2 minuty do północy. Wbiegłem do baru, wspiąłem się na drugie piętro. Gdy wszyscy odliczali „Trzy!...”, złapałem ją za ramię i odwróciłem. Pocałowaliśmy się o północy. Okazało się, że w ciągu 5 minut dostałem mandat za złe parkowanie. Ostatecznie udało nam się przekupić policjanta dzięki pizzy. W maju ta dziewczyna i ja będziemy obchodzić naszą 11. rocznicę ślubu”.

 

#8: „Kiedy dotarło do mnie, że jest moją najlepszą przyjaciółką”

 

„Spędzaliśmy dzień razem. Ona siedziała na sofie i malowała paznokcie, ja grałem na konsoli. Wtedy zdałem sobie sprawę, że one jest moim najlepszym przyjacielem, że jej ufam, i że nie wyobrażam sobie siebie z nikim innym. Powiedziałem jej, że ją kocham dokładnie w tamtym momencie. Nie było powodu, żebym zachował tę informację tylko dla siebie.

 

via GIPHY

 

#9: „Gdy zrozumiałem, że chcę, żeby zawsze była szczęśliwa”

 

„Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że bardziej, niż oglądać jej piersi pragnę oglądać, jak się śmieje”.

 

#10: „Gdy przyszła na imprezę specjalnie dla mnie”

 

„Pamiętam ten moment bardzo dokładnie. Byłem w barze z moimi kumplami, ona do nas dołączyła. Była bardzo nonszalancka. Wiedziałam, że nie chce tu być i że nie lubi niektórych z moich znajomych, ale przyszła, żeby się ze mną zobaczyć. Przez to uśmiechałem się od ucha do ucha. Po chwili podeszliśmy do baru. Rozmawialiśmy o przyszłości i każde z nas wspomniało o tym, że któregoś dnia chce założyć rodzinę. Wtedy ona upiła sporo mojego piwa, popatrzyła prosto w oczy, uśmiechnęła się i powiedziała: „Chciałabym urodzić twoje dzieci”. Prawie 8 lat później, niebawem ona urodzi moje dzieci”.

 

via GIPHY

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

A ty, jak spędzisz Walentynki?
A ty, jak spędzisz Walentynki?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama