Reklama
Reklama

Męskie zdanie: te zachowania odstraszają każdego faceta!

Męskie zdanie: te zachowania odstraszają każdego faceta! Fot. iStock

Beata Dżumaga

25stycznia2018

Jeśli robisz #5, on ucieknie gdzie pieprz rośnie!

Nieważne, jak bardzo facetowi może podobać się kobieta - istnieją pewne zachowania, które są w stanie zniszczyć wszystko. 

 

Zobacz także: 5 cech kobiet, które najbardziej irytują facetów 

 

#1: Wyśmiewanie i poniżanie

 

„Znam faceta, którego dziewczyna nieustannie go poniża i maskuje to słowami: „Przecież to tylko żarty!”. On zawsze zbywa to śmiechem, ale za trzecim razem, gdy w obecności jego znajomych ona żartuje z jego „mikropenisa”, żart przestaje być śmieszny. Nigdy nie mógłbym spotykać się z kimś takim”.

 

via GIPHY

 

#2: Negatywne podejście do życia

 

„Ciągła negatywność. Bycie osobą, która zawsze musi znaleźć we wszystkim coś złego”.

 

#3: Problemy z pieniędzmi

 

„Totalny brak umiejętności zarządzania własnymi finansami. Mam wystarczająco dużo stresów w związku z własnym kontem bankowym”.

 

#4: Brak inicjatywy

 

„Kiedy idę na pierwszą randkę nie mam problemu z tym, żeby prowadzić rozmowę, ale nie znoszę, gdy tylko ja zadaję pytania. Chcę dowiedzieć się czegoś o dziewczynie, ale fajnie byłoby, gdyby ona też była zainteresowana poznaniem mnie!”.

 

#5: Próby wywoływania zazdrości

 

„Kiedy dziewczyna próbuje wywołać zazdrość w facecie, który jej się podoba, i żeby to osiągnąć zaczyna flirtować z innymi facetami na jego oczach, żeby zwrócił na nią uwagę”.

 

via GIPHY

 

#6: Zbyt szybkie wprowadzanie się

 

„Nie lubię pokrętnych prób wprowadzenia się do mojego mieszkania. Kiedy dziewczyna zostawia u mnie coraz więcej swoich rzeczy, a nie ma ku temu powodu. Nagle orientuję się, że się wprowadziła i nawet nie wiem, jak to się stało, skoro nawet o tym nie rozmawialiśmy”.

 

#7: Plotkowanie

 

„Gdy o wszystkim opowiada swoim przyjaciółkom. Moja eks pokazała swojej koleżance nagie zdjęcia, które jej wysłałem. Potem ta koleżanka napisała do mnie na ten temat. Czułem się, jakbym był w 3-osobowym związku”.

 

#8: Zachowanie księżniczki

 

„Przekonanie, że dziewczyna jest upoważniona do pewnych rzeczy. Moja eks traktowała mnie okropnie i uważała, że powinienem dawać jej wszystko to, o co poprosi tylko dlatego, że jest kobietą. Przeliczyła się. Jeśli zachowujesz się jak zołza, nie chcę mieć z tobą do czynienia”.

 

#9: Brak własnych zainteresowań

 

„Brak pasji... jakiejkolwiek pasji. Nie ma nic bardziej seksownego, niż kobieta, która ma swoje zainteresowania i hobby. Nie muszę ich podzielać, ważne, żeby ona je miała”.

 

#10: Obsesja na punkcie mediów społecznościowych

 

„W ostatnie Halloween wybrałem się z dziewczyną na miasto, żeby spotkać się ze znajomymi. Kocham Halloween i zawsze dużą wagę przywiązuję do kostiumów. Spędziliśmy tam dosłownie 30-45 minut i wróciliśmy do domu. Ale zrobiła zdjęcie naszych pasujących do siebie kostiumów – tylko to ją obchodziło. Byłem z tego powodu naprawdę wkurzony. To wyjątkowo nieatrakcyjne, kiedy dziewczynę interesują tylko fotki na media społecznościowe.

 

via GIPHY

 

Panowie, jesteśmy ciekawe waszego zdania! Jakie inne kobiece zachowania są dla was niedopuszczalne?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli chcesz, aby mężczyzna naprawd...
Jeśli chcesz, aby mężczyzna naprawdę oszalał na twoim punkcie, musisz zbliżyć się do niego emocjonalnie. Zamiast odwoływać się do logicznej sfery jego umysłu, skup się na tej emocjonalnej. Jak to zrobić? Postanowiłyśmy odwołać się do kilku prostych zdań, które mają jednak ogromną siłę perswazji.  Dzięki nim zrozumiecie, o co dokładnie chodzi w owej bliskości emocjonalnej. Poza tym, możecie po prostu wykorzystać zaprezentowane przez nas przykłady. Nie będziemy ubiegać się o prawa autorskie! ;)   1. Jestem z Ciebie dumna Chwal go! Naprawdę. Mężczyźni bardzo często nie dostają pochwał, na które zasługują. Nawet jeśli na co dzień robią mnóstwo pozytywnych rzeczy. Nie tylko kobiety potrzebują czuć się doceniane. Powiedz mu, jaki jest cudowny. Wyraź to tymi prostymi słowami, a na pewno odwdzięczy się uczuciem. Mężczyźni chcą czuć, że są dla nas oparciem, a także że spełniają się w swojej roli - zarówno przyjaciela, ojca, jak i mężczyzny twojego życia.   fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama