Reklama
Reklama

Faceci są pewni siebie? Bzdura! Oto ich najbardziej skrywane KOMPLEKSY!

Faceci są pewni siebie? Bzdura! Oto ich najbardziej skrywane KOMPLEKSY! fot. iStock

Anna Mierzejewska

11stycznia2018

20 młodych mężczyzn wyznało, czego w sobie nie lubią. Są gorsi od nas.

Trudno wyobrazić sobie kobietę, która nie ma żadnego kompleksu. Każda z nas, nawet jeśli uważa się za osobę przebojową i pewną siebie, czegoś w sobie nie lubi. Nic w tym dziwnego, skoro na każdym kroku słyszymy, jak ważna jest doskonała cera, zdrowe włosy, szczupła sylwetka, jędrne pośladki i kształtne biusty. Co innego płeć brzydka – faceci mają do siebie dystansi zamiast skupiać się na niedoskonałościach, potrafią być dumni ze swoich zalet.

Czy aby na pewno? Oficjalnie panowie lubią siebie i nic nie jest w stanie doprowadzić ich do płaczu, ale w wyjątkowych sytuacjach pozwalają sobie na odrobinę szczerości. A wtedy okazuje się, że i oni bywają przewrażliwieni na swoim punkcie. Doskonałym dowodem na to są ich wyznania w aplikacji Whisper, gdzie zupełnie anonimowo można wyjawić swoje sekrety.

Warto je przeczytać, bo rzadko bywają aż tak otwarci...

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Słowa mają wielką wartość, potrafią...
Słowa mają wielką wartość, potrafią nie tylko uszczęśliwić, ale także zranić drugiego człowieka. A przecież będąc w związku, szczególnie powinniśmy dbać o dobro i samopoczucie naszego partnera. Dlatego przygotowałyśmy dla ciebie listę rzeczy, których nigdy nie powinnaś mówić swojemu facetowi. Te zdania naprawdę mogą bardzo go zranić!  

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze