Reklama
Reklama

Erotyczna charakterystyka każdego znaku zodiaku

Erotyczna charakterystyka każdego znaku zodiaku Erotyczna charakterystyka każdego znaku zodiaku / fot. Instagram (instagram.com/couple.s/)

Lena Sikor

16stycznia2018

Czy Gwiazdy wiedzą, czego pragniesz w łóżku?

Jak sądzisz, czy postrzeganie seksu zależy od twojej daty urodzenia? Wygląda na to, że Gwiazdy mają wpływ na twoją osobowość w sypialni, a Cosmo ujawnia szczegóły charakterystyki erotycznej każdego znaku.

Zdradzimy kilka faktów: kobiety Barany i Skorpiony są namiętne i gorące, ale także niecierpliwe. Przedstawicielki znaku Byka cieszą się przyjemnościami życia, a Wagi są uzależnione od miłości.

Mężczyzna Strzelec jest zdobywcą, żądnym eksperymentów w łóżku. Facet spod znaku Bliźniąt lubi szeptać słodkie słówka do ucha partnerki, a mężczyzna Wodnik nie znosi nudy i nie ma żadnych tabu...

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź swój znak zodiaku i znak swojego ukochanego - poznasz nie tylko waszą charakterystykę erotyczną, ale także sugerowane fantazje seksualne i strefy erogenne. Gotowa?

BARAN

BYK

BLIŹNIĘTA

RAK

LEW

PANNA

WAGA

SKORPION

STRZELEC

KOZIOROŻEC

WODNIK

RYBY

 

Zobacz także: Seks wyzwanie: baaardzo erotyczny miesiąc

 

 

Źródło: cosmopolitan.fr

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Kierowca Formuły 1
Powinien mieć k...
Kierowca Formuły 1 Powinien mieć ksywę Szybki. Seks w jego wykonaniu trwa mniej-więcej 2, 3 minuty. Oczywiście wliczając w to grę wstępną. Po fakcie jest z siebie bardzo zadowolony i ma nawet czelność zapytać, czy miałaś orgazm. Kiedy sugerujesz mu, że nie jesteś w stanie dojść w tak błyskawicznym tempie, on patrzy na ciebie zatroskanym wzrokiem i pyta, czy jesteś aseksualna. >>>

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama