Reklama
Reklama

Zaskakujące rzeczy, które zupełnie ODSTRASZAJĄ facetów!

Zaskakujące rzeczy, które zupełnie ODSTRASZAJĄ facetów! fot. iStock
TAGI:

Anna Mierzejewska

10stycznia2018

Co, wbrew pozorom, wcale nie czyni nas bardziej atrakcyjnymi w ich oczach?

Całe życie czegoś się uczymy. Także w kwestiach damsko-męskich. Zdarza się, że zachowujemy się w pewien określony sposób, mając na celu zrobienie wrażenia na płci przeciwnej, nie zdając sobie jednak sprawy, że uzyskujemy dokładnie odwrotny efekt.

No bo każdy lubi co innego. Można by więc stwierdzić, że nie da się jednoznacznie określić, co jest atrakcyjne, a co nie. Naszym zdaniem jednak, istnieją typy zachowań, które dla zdecydowanej większości facetów wcale nie są atrakcyjne. A my, kobiety, i tak je powielamy. O czym mowa? I... czy ty też to robisz?

 

1. Zbyt duża ilość makijażu

Idealnie namalowane brwi, konturing, strobing, konturówka do ust, doklejone rzęsy, smoky eyes, eyeliner i matowa pomadka. Czy trochę tego nie za dużo jak na codzienny makijaż? Może i takie trendy panują na Instagramie i pozwalają na zrobienie idealnego selfie, ale ukrywają prawdziwą ciebie. Faceci wcale tego nie lubią. Oczywiście, lekki makijaż zawsze się sprawdzi, ale maska? Niekoniecznie! Może od święta!

 

2. Bycie... plotkarą

Myślisz, że dzielenie się z ukochanym nowinkami ze świata znajomych, a także skandalami i plotkami płynącymi z pracy, to nic złego? Niestety, faceci nie lubią obmawiania za plecami. To nie leży w ich naturze. W przeciwieństwie do nas, kobiet. Jeśli więc będziesz poszukiwać w nim kompana do takich zwierzeń, możesz być pewna, wiele stracisz w jego oczach. 

 

3. Przesadna pewność siebie

Bycie pewną siebie jest jak najbardziej pożądaną cechą. Inaczej sprawa ma się jednak z arogancją. Duże ego i narcystyczne zachowanie odtrącają większość facetów. Co gorsze,  ty prawdopodobnie nawet tego nie zauważysz. Udowodniono naukowo, że osoby zbyt pewne siebie, mają zaburzoną percepcję na tyle, że nie odbierają negatywnych bodźców na swój temat z zewnątrz. Dlatego bądź pewna swojej wartości, ale nie przesadzaj!

 

4. Obgadywanie swojego eks

Często kobiety popełniają ten błąd. Mówimy źle o swoim eks, chcąc dać do zrozumienia nowemu partnerowi, że z tym poprzednim nie łączą nas już żadne uczucia. Szczerze mówiąc jednak, uzyskujemy odwrotny efekt, ponieważ sprawiamy wrażeni, że rozstanie wciąż wzbudza w nas masę żywych emocji. Nowy chłopak będzie zastanawiał się: czy ona na pewno zapomniała już o dawnej miłości?

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli twój związek tak wygląda, pra...
Jeśli twój związek tak wygląda, prawdopodobnie jeszcze w tym roku się rozstaniecie...   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama