Reklama
Reklama

7 etapów zakochania u mężczyzny

7 etapów zakochania u mężczyzny Fot. iStock

Beata Dżumaga

03stycznia2018

Co dzieje się w głowie faceta, gdy trafia go strzała Amora?

Mężczyźni i kobiety podchodzą do kwestii miłości zupełnie inaczej, co na przestrzeni lat stało się powodem do wielu żartów, także w popkulturze. Podczas, gdy kobiety roztrząsają na wszelkie możliwe sposoby każdą jedną kwestię i obsesyjnie zastanawiają się, dlaczego on nie odpisuje już od całych 10 minut, faceci przeważnie podchodzą do relacji damsko-męskich z większym dystansem i spokojem.

 

Zobacz także: 12 oznak, że ewidentnie mu się podobasz!

 

Nic więc dziwnego, że zarówno kobiety jak i mężczyźni zachowują się zupełnie inaczej, kiedy się zakochują. Ten wyjątkowy stan można podzielić na parę odrębnych etapów, zanim ostatecznie jesteśmy w stanie stwierdzić: To właśnie miłość! Jak to wygląda u facetów?

 

Oto fazy zakochania u mężczyzn!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Mówi się, że miłości nie znajdzie t...
Mówi się, że miłości nie znajdzie ten, kto jej szuka. Trzeba przyznać, że desperackie próby na pewno nie przynoszą nic dobrego - desperację można bowiem wyczuć na kilometr, a poza tym gdy szukamy na siłę, nie jesteśmy w stanie racjonalnie ocenić, czy nasz partner to rzeczywiście Ten Właściwy. Tak naprawdę, istnieje wiele teorii na temat miłości. Trudno więc tutaj o generalizowanie. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku - niektórzy znajdują miłość na całe życie w młodym wieku, inni muszą trochę poczekać. Ci drudzy często nie są bowiem gotowi na prawdziwe uczucie. Teraz pewnie zastanawiacie się, co to właściwie oznacza. To dość proste - aby znaleźć swoją drugą połówkę, najpierw trzeba nauczyć się kochać samego siebie, jak i życia w pojedynkę. Brzmi paradoksalnie? Bynajmniej. Jeśli bowiem nie nauczysz się darzyć siebie najszczerszym uczuciem, czemu ktoś inny miałby to robić? Trudno ci w to uwierzyć? Za chwilę przekonamy cię, że mamy rację...

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze