Reklama
Reklama

10 sposobów na perfekcyjną relację

10 sposobów na perfekcyjną relację 10 sposobów na perfekcyjną relację / fot. iStock

Lena Sikor

05stycznia2018

#4: Żartujcie!

Liczne badania pokazują, że szczęśliwa relacja dla wielu osób jest ważniejsza niż sytuacja finansowa, wykształcenie lub udana kariera. Oto, co możecie zrobić, aby wasz związek był po prostu perfekcyjny!

#1. Jeden dobry uczynek dziennie

Życzliwość jest rzadką cechą, ale bardzo ważną dla dobra relacji. Starajcie się zaskakiwać przyjemnymi niespodziankami, wspierajcie się nawzajem, podtrzymujcie cele i pragnienia partnera. Filiżanka kawy, podana rano przez ukochaną osobę, potrafi zapewnić wspaniały nastrój na cały dzień.

#2. Umawiajcie się na romantyczne randki

Nawet raz w miesiącu. Wiele par z czasem zapomina o spędzaniu czasu tylko we dwoje, ze względu na codzienną rutynę, pracę, inne obowiązki... Wyłącz telefony i inne rzeczy, które mogłyby was rozpraszać. I nie czekaj na inicjatywę ukochanego, ale sama zaproś go na taką randkę.

#3. Popracujcie nad jakością seksu

Słowo "nie" zadomowiło się w waszym słowniku, szczególnie w sypialni? Seks jest bardzo ważny dla większości par, więc nadszedł czas, aby zmienić tą sytuację.

#4. Żartujcie!

Mówią, że pary, które razem się śmieją, tworzą mocniejsze związki. Żartujcie do woli, śmiejcie się, wymyślajcie zabawne historie. Takie małe rzeczy służą relacji.

#5. Nie przerywajcie sobie

To jedna z podstawowych zasad komunikacji: słuchaj partnera do końca. Nie przerywaj, i nie narzucaj swojego zdania. O to samo poproś swojego mężczyznę.

#6. Umówcie się na dwutygodniowy kurs dobroci

Przez dwa tygodnie róbcie dla siebie miłe rzeczy - codziennie. Mogą to być szczere komplementy, przyjemne drobnostki, niespodziewane całusy...

#7. Wypróbujcie coś nowego

Są pary, które zawsze chodzą do tej samej kawiarni, jeżdżą na wakacje w to same miejsce, lub czytają te same książki. Rutyna nie służy relacji, więc warto wypróbować nowe rzeczy.

#8. Nie "przynoście" zirytowania do domu

Jeśli oboje zauważyliście, że zaczęliście się kłócić, w dodatku bez wyraźnego powodu - czas się zatrzymać! Fakt, że szef zepsuł ci humor w pracy, to nie powód, aby powtarzać to samo w domu.

#9. Bądźcie wobec siebie szczerzy

Otwarcie rozmawiajcie o swoich obawach i pragnieniach, a wasz związek będzie tylko mocniejszy.

#10. Codziennie mówcie sobie "kocham cię"

Ta drobna i bardzo prosta rzecz ma ogromny wpływ na relację. Nawet jeśli oboje doskonale wiecie o swoich uczuciach, nie zaszkodzi mówić o nich częściej.

 

 

Źródło: cosmo.ru

l
Reklama

Polecane wideo

Jak zachowuje się zakochany facet?...
Jak zachowuje się zakochany facet? I kiedy dociera do niego, że jesteś Tą Jedyną?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama