Reklama
Reklama

10 wątpliwych zalet seksu po alkoholu

10 wątpliwych zalet seksu po alkoholu 10 wątpliwych zalet seksu po alkoholu / fot. iStock

Lena Sikor

11stycznia2018

#6: Alkohol pomaga zapomnieć

Alkohol zawsze wpływa na to, co dzieje się w sypialni. Ta lista przekonująco dowodzi, że seks na trzeźwo jest znacznie lepszy, mimo że czasami wydaje nam się odwrotnie.

1. Alkohol popycha do nieprzemyślanych czynów

Możesz zgodzić się na seks z facetem, na którego normalnie nie chciałabyś nawet spojrzeć. Później będziesz żałować. 

2. Mocniej się ekscytujesz i jesteś bardziej zrelaksowana

Z jednej strony to dobrze. Z drugiej - nie wiadomo, co może się wydarzyć, a i twoje zachowanie może być nie takie, na jakie pozwoliłabys sobie na trzeźwo.

3. Stajesz się bardziej towarzyska

Gdyby wszystko ograniczało się tylko do flirtu - na zdrowie. Ale przeważnie wszystko wygląda zupełnie inaczej i możesz wylądować w łóżku z kimś, kogo nie znasz.

4. Alkohol wzmaga agresję

Tu chodzi bardziej o mężczyzn, ale zdarza się też kobietom.

5. Jesteś zdolna do wszystkiego

To, przy okazji, jest jednym z kryteriów różnic pod względem płci. W przypadku kobiet chodzi o gotowość do przygód, a w mężczyznach zwykle budzi się prymitywny instynkt "osiągnąć za wszelką cenę".

6. Alkohol pomaga zapomnieć...

W dosłownym znaczeniu. Wiele osób przyznaje, że nie pamięta szczegółów poprzedniej nocy, a rano często nie okazują ciepłych uczuć przypadkowemu partnerowi.

7. ... i zacząć żałować

Do tego prowadzi cały szereg powodów: seks z "obcą" osobą, strach przed chorobami i zajściem w ciążę, niewiedza.

8. Seks trwa dłużej

Po niewielkiej utracie wrażliwości, spowodowanej alkoholem, większość osób potrzebuje więcej czasu. W takich przypadkach kobiety czasami skarżą się na ból.

 

Zobacz także: Czy orgazm może... boleć?

 

9. Alkohol może powodować problemy z seksem

Mężczyznom trudniej utrzymać erekcję, a kobiecy organizm ma problem z utrzymaniem wystarczającego nawilżenia pochwy.

10. Trudniej osiągnąć orgazm

I docenić.

 

 

Źródło: cosmo.ru

l
Reklama

Polecane wideo

Seks na pierwszej randce ma ty...
Seks na pierwszej randce ma tylu samo zwolenników, co i przeciwników. Zdaniem tych pierwszych każdy ma prawo korzystać z życia i podążać za własnymi pragnieniami. Ich motto brzmi: „Poznajesz osobę, która pociąga cię fizycznie? Zamiast bawić się w czasochłonne randki, po prostu się z nią prześpij!”. Z kolei przeciwnicy przygodnego seksu twierdzą, że nie da się zbudować trwałej relacji z drugim człowiekiem, jeśli traktuje się go przedmiotowo. Poza tym łatwo wpaść w pułapkę jednorazowych randek i szybko stracić szacunek do samego siebie. Nie da się również ukryć, że w tej kwestii to mężczyźni stoją na uprzywilejowanej pozycji. Podczas gdy kobietom nie wypada skakać z kwiatka na kwiatek (ze względu na reputację), oni mogą uprawiać przygodny seks wtedy, kiedy po prostu mają na to ochotę. Nikt nie będzie im tego wypominał. Wręcz przeciwnie. Zyskają status nieposkromionego łowcy i Casanovy. O tym, że faceci lubią „kolacje ze śniadaniem” już wiemy. A jaką opinię mają na temat dziewczyn, które podzielają tę pasję? Przeczytajcie.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama