Reklama
Reklama

10 oznak, że NIE jesteście dopasowani pod względem seksu

10 oznak, że NIE jesteście dopasowani pod względem seksu 10 oznak, że NIE jesteście dopasowani pod względem seksu / fot. iStock

Lena Sikor

06grudnia2017

#1: Rzadko uprawiacie spontaniczny seks

Pierwszy seks z nowym partnerem zawsze jest stresujący. Tak bardzo, że często pierwszy raz jest po prostu kiepski. To normalne. Ale niektórym parom, nawet bardzo zakochanym, w łóżku nic nie wychodzi. Nie ma to nic wspólnego z miłością, przywiązaniem czy umiejętnościami. Po prostu, nie zawsze jesteśmy dopasowani pod względem seksualnym.

Istnieją pary, które osiągnęły cenną fizyczno-psychiczną równowagę. Są też przyjaciele, uprawiający seks - nie chcą związku, ale ich relacja to czysta przyjemność. Ale zdarzają się też osoby, które się kochają i chcą być razem, ale seks jest im obojętny. Oto 10 oznak, że wasza para należy do ostatniej kategorii.

#1. Rzadko uprawiacie spontaniczny seks

Nie ma między wami nutki uwodzenia. Numerek zaraz po powrocie do domu, spóźnianie się do pracy z powodu nagłego impulsu... to nigdy wam się nie zdarza.

#2. Nie istnieje pozycja seksualna, która was zadowala

Wspólny orgazm to mit w waszym przypadku.

#3. Zwykle kończysz sama

Nie tylko od czasu do czasu, ale prawie zawsze. Seks solo jest wspaniały, ale jeśli masturbacja reprezentuje całe twoje życie seksualne, coś jest nie tak.

#4. Jedno z was nieustannie spogląda w pustkę

"O nie! Skończyłaś? Szkoda, ja też już byłem blisko". Jednak ta dziwna plama na ścianie była godna większego zainteresowania.

#5. Kochacie się przy włączonym telewizorze

Ty wiesz, że to nie jest zmysłowe, ale nie masz odwagi nic powiedzieć, bo podejrzewasz, że twój partner naprawdę ogląda telewizję podczas seksu. I ty też to robisz.

#6. Uprawiacie seks tylko z okazji świąt lub urodzin

Ale nawet wtedy robicie to bardziej ze względu na poczucie obowiązku.

#7. Macie spory problem z dopasowaniem rytmu

Gdy tylko jedno z was zaczyna dochodzić, dla drugiego to fatalna zmiana tempa.

#8. Nigdy nie macie ochoty na seks w tym samym czasie

On jest podniecony, a ty zmęczona / zajęta / zła. Wszystkie wymówki są dobre.

#9. Wasze libido nie są zgodne

Ty mogłabyś uprawiać seks codziennie, a on raz w miesiącu. W tym przypadku nie ma dobrych czy złych ilości, ale jedna osoba zawsze będzie sfrustrowana, jeśli nie zaspokoi swoich potrzeb. A frustracja w parze nie jest dobra.

#10. Kiedy twoja najlepsza przyjaciółka mówi, że osiąga orgazm za każdym razem, ty jej nie wierzysz

A to jest możliwe. Naprawdę.

 

 

Źródło: cosmopolitan.fr

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Należysz do tego grona? W takim raz...
Należysz do tego grona? W takim razie czas na zmiany.    Zawsze wybierasz nieodpowiednich facetów, a potem cierpisz? Kręcą cię niegrzeczni chłopcy, mimo że w głębi duszy wiesz, że nie są zdolni do zaangażowania się w poważną relację? Na pewno wielokrotnie zadawałaś sobie pytanie: "dlaczego to wciąż mi się przytrafia?" I choć trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź, jedno jest pewne - wiele zależy od twojego charakteru, a zatem również od znaku zodiaku, który przecież dużo mówi o naszych cechach osobowościowych.    Które znaki zodiaku najczęściej pakują się w relacji bez przyszłości? Sprawdź!    fot. iStock    

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama