Reklama
Reklama

9 oznak, że znalazłaś w nim swoją bratnią duszę

9 oznak, że znalazłaś w nim swoją bratnią duszę Fot. iStock

Beata Dżumaga

14listopada2017

#7 mówi sam za siebie!

#1. Od razu poczuliście chemię

 

Nieważne, czy poznaliście się przez wspólnych znajomych czy wpadliście na siebie w pubie, a może spotkaliście się w jeszcze innych okolicznościach. Kiedy na siebie spojrzeliście, obydwoje poczuliście, że to TO. Od razu wyczuliście, że jest między wami nić porozumienia.

 

via GIPHY

 

#2. Mówicie sobie o wszystkim

 

Każda udana relacja opiera się na wzajemnej szczerości i otwartości. Jeżeli czujesz, że możesz powiedzieć swojemu partnerowi o wszystkim, a z drugiej strony masz pewność, że on niczego przed tobą nie ukrywa, jesteś niesamowitą szczęściarą!

 

#3. Macie swój własny świat

 

Opowiadacie sobie nawzajem o swoich snach i marzeniach, macie prywatne żarty, których nikt oprócz was nie rozumie i wymyślacie własne określenia na różne sytuacje. To wasz własny, intymny świat, do którego nie wpuszczacie nikogo.

 

via GIPHY

 

#4. Czujecie, jakbyście znali się od zawsze

 

Tak naprawdę żadne z was nie potrafi sobie przypomnieć, jak wyglądało wasze życie zanim się poznaliście. Masz wrażenie, że twój ukochany dosłownie jest częścią ciebie.

 

#5. Rozumiecie się bez słów

 

Czasem masz wrażenie, jakbyś wręcz słyszała myśli twojego faceta. Wystarczy, że na siebie spojrzycie i doskonale wiecie, co drugiemu z was chodzi po głowie. Nie mówiąc już o tym, że często jedno kończy zdanie za drugiego.

 

via GIPHY

 

#6. Kochasz jego niedoskonałości

 

Jeżeli jesteś w związku z kimś, kogo nieustannie chcesz zmieniać, nie jest to najlepszy znak. Gdy spotkasz Tego Jedynego będziesz go akceptować takiego, jakim jest. Co więcej, w jego wykonaniu będziesz uwielbiać wszystkie drobnostki, które irytowały cię w poprzednim partnerze.

 

#7. Nie wyobrażasz sobie życia bez niego

 

Ta myśl jest tak abstrakcyjna, a zarazem tak przerażająca, że jeśli już pojawi się w twoim umyśle czujesz, jakby brakowało ci tchu. Nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, że któregoś dnia jego nie będzie przy twoim boku.

 

via GIPHY

 

#8. Łączy was telepatia

 

Zdarza ci się, że myślisz o swoim facecie, a chwilę później dostajesz od niego wiadomość albo dzwoni do ciebie? To znak, że łączy was coś znacznie głębszego niż inne pary!

 

#9. Zawsze się nawzajem wspieracie

 

Wiesz, że nawet gdyby cały świat – twój szef, znajomi z pracy, przyjaciele – obrócił się przeciwko tobie, twój mężczyzna zawsze będzie cię wspierał. A ty będziesz bronić go przed wszystkimi i nigdy go nie opuścisz.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku zako...
Osoby spod tych znaków zodiaku zakochują się na zabój! Jesteś jedną z nich? A może twój ukochany?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama