Reklama
Reklama

Kiedy możesz wyznać mu miłość? Faceci zdradzają!

Kiedy możesz wyznać mu miłość? Faceci zdradzają! fot. iStock

Anna Mierzejewska

15listopada2017

Odpowiedzi najlepiej szukać u źródła.

Kiedy tak naprawdę możesz pozwolić sobie na wyznanie miłości facetowi, z którym jesteś? To pytanie, które chociaż raz w życiu zadała sobie każda z nas. Nie chcemy wyjść bowiem na te, którym zależy bardziej. Często też uznajemy, że kobiecie nie wypada pierwszej powiedzieć Kocham Cię. To przecież mężczyźni mają problem z zaangażowaniem się, więc to do nich należy ruch. Nie możemy pozwolić, aby poczuli się zbyt pewnie. Te wszystkie rozterki to jednak tylko stereotypy. Niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, szczególnie że każdy związek jest inny. Czy więc kobieta może pierwsza wyznać miłość, a jeśli tak - czy istnieje jakiś odpowiedni moment? Postanowiłyśmy zapytać u źródła, dlatego zajrzałyśmy na forum Reddit, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Czy rzeczywiście tak bardzo powinniśmy bać się tych dwóch słów? Kiedy jest na nie za wcześnie, a kiedy za późno? 

 

1. Nie ma czegoś takiego, jak odpowiedni moment

nickachu_ twierdzi, że to się po prostu wie. Gdy kogoś kocham, dzielę się z nim tym uczuciem. Nie ma określonej liczby miesięcy czy tygodni, po upływie których powinno się wyznać miłość. Mówię to wtedy, gdy naprawdę kogoś kocham.

 

2. Gdy czujesz, że druga osoba stanowi dopełnienie w twoim życiu

U mnie nie chodziło o samo uczucie, a bardziej o uświadomienie sobie, że ta kobieta czyni moje życie pełnym. Chciałem się z nią zestarzeć, chronić ją i dawać jej szczęście. Później,  a dokładnie po kilku miesiącach, oczywiście, ze mną zerwała. 

- Acrolith 

 

3. Czyny, nie słowa

SonofPotheads napisał: Uwielbiam te słowa George`a R.R. Martina: słowa to wiatr. Nie chodzi bowiem tylko o to, żeby powiedzieć, że się kogoś kocha, należy sprawić, że ta druga strona to poczuje. 

 

4. Czekam na nią

Czekam, aż ona to powie. Udaję sam przed sobą, że robię tak, bo jestem taki pewny siebie. Nie, to wynika z niepewności i strachu przed odrzuceniem.

- LulzGoat

 

5. Prawie nigdy

Może to czyni mnie świnią, ale nie mówię tego prawie nigdy, A jeśli już zdecyduję się na takie wyznanie, naprawdę mam to na myśli. Wiem, że moja dziewczyna chciałaby, żebym mówił to częściej, ale nie potrafię. Uważam, że ludzie nadużywają tych słów. 

LordOfRuinsOtherSelf

 

Facet nie musi mówić "kocham cię", żeby okazać miłość

 

Reklama

Polecane wideo

Niestety nie wszyscy są stworzeni d...
Niestety nie wszyscy są stworzeni do bycia w stałych związkach. Sprawdź, które znaki zodiaku najbardziej boją się zaangażowania!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama