Reklama
Reklama

12 rzeczy, o których mężczyźni myślą, że są seksowne, a my ich NIE ZNOSIMY!

12 rzeczy, o których mężczyźni myślą, że są seksowne, a my ich NIE ZNOSIMY! Fot. iStock

Beata Dżumaga

13listopada2017

Panowie, czas wyprowadzić was z błędu.

Mężczyźni często żyją w przekonaniu, że wszystko, co robią, jest doskonałe. Także jeśli chodzi o podryw i chęć zaimponowania kobietom. Niestety nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że czasem ich działania przynoszą skutek zupełnie odwrotny do zamierzonego.

 

Zobacz także: 11 oznak, że jemu nie zależy na związku tak bardzo jak tobie

 

Ostatnio na portalu Reddit internautki dyskutowały o zachowaniach, które są męskie wyłącznie w oczach facetów, a zdecydowaną większość kobiet skutecznie odstraszają. Oto najgorsze z nich.

 

#1. Chwalenie się pieniędzmi

 

„Obnoszenie się z pieniędzmi. Nawet jako 18-latka uważałam, że to odpychające. Masz kasę? Świetnie. Nie musisz mi o tym przypominać co 5 minut”. Naszym zdaniem to po prostu nieeleganckie.

 

via GIPHY

 

#2. Kąpanie się w perfumach

 

„Zbyt duża ilość wody kolońskiej”. Zdecydowanie! Niektórzy panowie nie znają umiaru i żyją w przekonaniu, że więcej znaczy lepiej. W rzeczywistości najczęściej jest zupełnie odwrotnie.

 

#3. Przedstawianie siebie w o wiele lepszym świetle

 

„Opowiadanie kłamstw na swój temat, żeby mi zaimponować. Nie macie pojęcia, ilu facetów, z którymi rozmawiałam kłamało na temat swojej pracy i życia seksualnego, a gdy ich przejrzałam i powiedziałam, że to koniec, tłumaczyli, że zrobili to po to, aby mi zaimponować”. Nie mamy nic do dodania.

 

#4. Bycie nieuprzejmym wobec innych

 

„Jeśli facet jest niegrzeczny albo protekcjonalny wobec osób, które go obsługują, bo próbuje mi zaimponować, uciekam”. Jesteś chamski wobec kelnera, który cały wieczór ci usługuje? Boy, bye!

 

via GIPHY

 

#5. Uchodzenie za bardziej męskiego, niż w rzeczywistości

 

„Kiedy facet udaje, że ma głęboki głos. Większość z nas potrafi rozpoznać, kiedy facet próbuje to sfałszować, a kiedy rzeczywiście ma głęboki głos”. Naszym zdaniem to po prostu śmieszne.

 

#6. Mówienie dziecięcym głosikiem

 

„Mówienie jak dziecko. Próbowało tego ze mną więcej facetów, niż mogę policzyć. To dopuszczalne tylko wtedy, gdy facet mówi do zwierząt albo do dzieci”. W każdym innym przypadku to po prostu CREEPY.

 

#7. Przemoc

 

„Wdawanie się w bójki z innymi facetami z głupich powodów. Nie wyglądasz wtedy w moich oczach jak prawdziwy mężczyzna albo jak twardziel, jesteś po prostu głupi i niedojrzały”. Czy niektórzy panowie nie naoglądali się przypadkiem zbyt wielu filmów?

 

via GIPHY

 

#8. Wysyłanie nagich fotek

 

„Zdjęcia penisa. Po prostu tego nie rób”. Nigdy!

 

#9. „Będę twoim księciem...”

 

„Teksty w stylu „Będę traktował cię jak księżniczkę”. Faceci mówią to tylko dlatego, bo wydaje im się, że dziewczyny będą ich wtedy lubić”. Po co być księżniczką u boku księcia, skoro można być królową?

 

#10. Podryw na furę

 

„Grzanie silnika w samochodzie albo w motorze, aby zwrócić na siebie uwagę. To nie jest seksowne, to denerwujące”. To nie „Grease”, a ty nie jesteś Dannym Zuko.

 

via GIPHY

 

#11. Przewrażliwienie na punkcie fryzury

 

„Tupeciki, zaczeski, doczepiane włosy. Łysina jest seksowna! Jeśli łysiejesz, po prostu zgól włosy i miej to z głowy. Od razu wiemy, kiedy to ukrywasz, głównie dlatego, że reagujesz nerwowo. Wiele dziewczyn uważa, że łysi faceci są seksowni”. Przykład? Jason Statham. I nie trzeba niczego dodawać.

I wreszcie...

 

#12. Gdy są wobec nas protekcjonalni!

 

„Kiedy traktują kobiety tak, jakby nie potrafiły wykonać prostych zadań. Zwłaszcza, jeśli mówią: „Nie, kobiety nie powinny tego robić.” Że co?!

 

A twoim zdaniem jakie męskie zachowania nie są atrakcyjne, tylko denerwujące? Co dopisałabyś do tej listy?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Czy to koniec waszego związku?
Fot...
Czy to koniec waszego związku? Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama