Reklama
Reklama

Największe kłamstwa o pierwszym razie, które widziałyśmy w filmach i serialach

Największe kłamstwa o pierwszym razie, które widziałyśmy w filmach i serialach Fot. Summit Entertainment

Beata Dżumaga

09listopada2017

#7 to chyba największa bzdura!

Pierwszy raz to poważna sprawa. Najprawdopodobniej zapamiętasz tę chwilę do końca życia. To też temat, który MUSI pojawić się w niemal każdej komedii romantycznej i serialu dla nastolatków. Szkoda tylko, że najczęściej ma... niewiele wspólnego z prawdą.

 

Oto 10 największych przekłamań na temat pierwszego razu i utraty dziewictwa, które pokazują filmy. 

 

1. To zawsze dzieje się po balu maturalnym albo na domówce, na którą została zaproszona cała szkoła. Ok, niektóre pary rzeczywiście planują pierwszą wspólną noc po wyjątkowej imprezie, ale nie każdy traci dziewictwo, kiedy wszyscy znajomi z liceum balują piętro niżej.

 

2. Będzie bolało. I to bardzo. To prawda, że w większości przypadków utracie dziewictwa towarzyszy dyskomfort, a nawet ból, ale sceny, w których dziewczynę dosłownie rozrywa z bólu są głęboko przesadzone. Ale jeśli podczas seksu odczuwasz ból nie do zniesienia, koniecznie wybierz się do ginekologa!

 

Zobacz także: O czym on myśli, gdy idzie z tobą po raz pierwszy do łóżka?

 

3. ...albo że będzie nieziemsko. Pamiętasz wszystkie te sceny nieziemskiego orgazmu podczas pierwszego razu, które widziałaś w filmach? Chciałybyśmy poznać chociaż jedną osobę, której przytrafiło się coś takiego!

 

via GIPHY

 

4. Krew będzie dosłownie wszędzie! Nie każda dziewczyna krwawi podczas pierwszego razu. A jeśli tak, będą to raczej śladowej ilości. Tak czy inaczej, nie powinnaś się tym martwić – to zupełnie naturalne.

 

5. Będziesz już zawsze czuła się związana z facetem, z którym straciłaś dziewictwo. Na pewno większość ludzi do końca życia wspomina osobę, z którą przeżyła pierwszy raz. Ale to nie znaczy, że już zawsze będziesz czuła, że łączy was specjalna więź.

 

6. Będziesz miała na sobie idealny komplet koronkowej bielizny. Jeśli wierzyć komediom romantycznym i serialom dla nastolatków, w oczekiwaniu na idealną noc dziewczyna poświęca każdą wolną chwilę na a) dobieraniu idealnego zestawu bielizny (koniecznie koronkowej!), b) układaniu idealnej playlisty (bo pierwszy raz bez perfekcyjnego soundtracku nie może być udany), c) kupowaniu świec zapachowych w masowej ilości (bo jak seks, to muszą być świece).

 

via GIPHY

 

7. To stanie się w super romantycznym miejscu. Na przykład podczas kempingu albo w hotelowym apartamencie. Albo na futrze przy kominku. I z szampanem. I koniecznie wśród płatków róż!

 

8. A jeśli zrobicie to w sypialni, będzie wyglądała tak:

 

 

Fot. Summit Entertainment

 

9. To dziewczyna zawsze czuje się niekomfortowo, a facet jest super pewny siebie i musi ją przekonywać do tego, by to zrobić. Totalna bzdura. Każdy z partnerów, bez względu na płeć, może czuć się zestresowany, i to zupełnie normalne. Tak samo jak to, że w każdym momencie możesz zmienić zdanie.

 

10. A chwilę po przytulicie się i wszystko będzie idealne. To oczywiście może się zdarzyć, ale osoby, które właśnie przeżyły swój pierwszy raz odczuwają milion różnych emocji i nie do końca potrafią je wszystkie sprecyzować. Ważne, żeby zdawać sobie sprawę z tego, że twój pierwszy raz prawdopodobnie nie będzie tak doskonały jak w komediach romantycznych – co nie znaczy, że musi to być traumatyczne przeżycie. Najważniejsze jest zaufanie, czas i komunikacja z partnerem!

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Angelina Jolie – 14 lat
Fot. Getty
Angelina Jolie – 14 lat Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama